praca i zarabianie w internecie

Zarabianie przez internet – jak zacząć?

Praca w domu i zarabianie przez internet, choć dla wielu osób brzmi nieprawdopodobnie, jest jak najbardziej możliwe. Mało tego, potrafi zagwarantować naprawdę niezłe zarobki, które często znacznie przewyższają te na etacie. Jakie mamy możliwości?

Zarabianie przez internet bez wkładu własnego

Na początek kilka sprawdzonych pomysłów na zarabianie w internecie, które nie wymagają żadnego wkładu finansowego, więc nie ma mowy o żadnym ryzyku. Jedyne co można w tej sytuacji stracić to czasu, który wprawdzie jest bardzo cenny, ale na pewno nie stracimy żadnych pieniędzy.

Wypełnianie ankiet i klikanie reklam

Wypełnianie ankiet i klikanie w reklamy to bez wątpienia jedne z najłatwiejszych sposobów na zarabianie dodatkowych pieniędzy w internecie, choć niekoniecznie najbardziej dochodowe. Bez problemu możemy w ten sposób zarobić jakieś kilkaset złotych miesięcznie, choć uzależnione jest to od ilości serwisów, w których będziemy mieli konto oraz samej aktywności.

Listę wypłacalnych paneli oraz więcej informacji na temat zarabiania w internecie znaleźć można na stronie: https://zarabiajprzez24.pl/praca-w-domu-zarabianie-przez-internet/

Za jedną wypełnioną ankietę otrzymujemy przeważnie kilka złotych, a ich czas to kilka, do kilkunastu minut. Zarobek może nie najgorszy i często wyszłoby więcej niż minimalna stawka godzinowa przy pracy na etacie, ale niestety mocnym ograniczeniem jest tutaj ilość dostępnych ankiet. Przeważnie są to 3-4 ankiety miesięcznie do wypełnienia, więc zarobek wcale nie jest tak duży. Oczywiście rejestrując się w kilku panelach zarobek będzie większy, ale w dalszym ciągu to nie to.

Z kolei, jeśli chodzi o klikanie reklam… ich ilość jest zdecydowanie większa, ale niestety tutaj minusem zdecydowanie są stawki, które przeważnie oscylują koło grosza, albo nawet mniej za jedno kliknięcie.

Prowadzenie bloga

Tego typu praca w domu otwiera przed nami wiele możliwości. Zaczynając od reklam na blogu, przez współpracę z programami partnerskimi i sieciami afiliacyjnymi, aż po artykuły sponsorowane.

Samo założenie bloga jest bardzo proste, ale niestety jego odpowiednie wypromowanie wymaga już trochę czasu i umiejętności w zakresie pozycjonowania lub marketingu. Oczywiście możemy wspomóc się agencjami, które się tym zajmują, ale to z kolei wymagałoby nakładów finansowych, które nie każdy chce na początku ponosić.

Co ciekawe, bloga możemy założyć również za darmo, choć wiąże się to z wieloma ograniczeniami, dlatego zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest opłacenie hostingu oraz domeny. Koszt takiego rozwiązania nie jest wcale tak duży i bez problemu można zmieścić się w kilkuset złotych rocznie, zwłaszcza, jeśli jest to dopiero powstający blog, który nie ma zbyt wielu użytkowników.

Praca w domu – pozostałe oferty

Praca w domu przez internet ma wiele zalet, a jedną z nich bez wątpienia jest miejsce pracy, które sami sobie organizujemy, ale nie jest też jedyną opcją. Nawet bez dostępu do internetu możemy pracować w zaciszu własnego domu.

MLM

Marketing sieciowy, czyli MLM zna praktycznie każdy. Przykładem jednej z bardziej rozpoznawalnych firm działających na tej zasadzie to Avon, gdzie konsultantki sprzedają produkty firmy otrzymując z tego określony zysk, który uzależniony jest od wielkości zamówienia.

MLM ma bardzo duży potencjał i nie chodzi wcale o sprzedaż dużych ilości produktów, ale o główną ideę firm działających w tym modelu czyli budowaniu zespołu. Po co? Zapraszając kolejne osoby otrzymujemy określony % ich zarobków, więc przy dużym zespole zarobki mogą być naprawdę duże, sięgające nawet kilkudziesięciu, czy kilkuset tysięcy miesięcznie. Wszystko uzależnione jest, jednak od tego jak duży zespół jesteśmy w stanie zebrać oraz jakie obroty on generuje.

Avon to oczywiście tylko przykładowa firma działająca w tym modelu, a jest ich zdecydowanie więcej np. Herbalife, Oriflame itp.

Podsumowanie

Praca w domu to zajęcie, którego spróbować powinien każdy. Nawet, jeśli uznamy, że to nie dla nas to warto, ponieważ tego typu praca ma przede wszystkim nieograniczony niczym potencjał zarobkowy oraz godziny pracy, o których sami decydujemy. Musimy jednak uważać na nieprawdziwe oferty, których niestety nie brakuje. Przykładem może być choćby popularne składanie długopisów.

Co sądzicie o pracy w domu? Może ktoś próbował? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Podobne posty

2 Comments

  1. Teraz koronawirus i praca w fabryce są niebezpieczne. Jak zarabiać w Internecie? Jako twórca stron internetowych możesz zarabiać w bardzo prosty sposób, musisz zarejestrować się na bezpłatnej stronie internetowej, takiej jak myjob.asia/pl, i zacząć brać projekty, a wszyscy jesteś już programistą. Następnie po prostu przeprowadzamy projekt po projekcie, a Twoje kwalifikacje automatycznie wzrosną i zarobki.

  2. Zacząć jest bardzo prosto, problem w tym aby działać w tym dłużej i mieć z tego zysk. W dzisiejszych czasach jest mnóstwo serwisów oferujących tego typu usługi. Osobiście prowadzę firmę handlowo-usługową i potrzebuje Ciągle wysylać. Skorzystałem z dobrej oferty Globkuriera. Działam także w ich programie partnerskim i otrzymuje po 3% od zrealizowanej transakcji. Jeżeli jesteś przedsiębiorcom i chcesz szybko zarobić to zapoznaj się z ich ofertą 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *