pozyczka

Wnioskowanie o pożyczkę przez internet – jak to wygląda?

Zdarza się, że portfel zaczyna świecić pustkami na trochę przed wypłatą lub pojawiają się niespodziewane wydatki, które od razu trzeba opłacić. Rozwiązaniem tej sytuacji może być pożyczka, a najszybszym sposobem jej uzyskania jest wysłanie wniosku przez internet. Jak wygląda cały proces i o czym musimy pamiętać?

Od czego zacząć?

Skoro już zdecydowaliśmy się na wzięcie pożyczki to czas na wybór konkretnej firmy lub osoby, która jej nam udzieli. W przypadku małych kwot oczywiście może pomóc rodzina lub znajomi, ale mało kto lubi tego typu rozwiązania. Dużo popularniejszym wyjściem jest skorzystanie z oferty banku lub firmy pożyczkowej, a jest ich na rynku naprawdę wiele. Mnogość ofert to oczywiście spora zaleta, ale ich samodzielne porównywanie, aby znaleźć najlepszą zajęłoby bardzo dużo czasu. W związku warto skorzystać z firmy, która zrobi to za nas. Jakiej? Jedną z takich właśnie firm jest KredytOK, gdzie znajdziemy wiele ofert w jednym miejscu.

Jak wnioskować o pożyczkę w KredytOK

Wnioskowanie o pożyczkę we wspomnianej firmie KredytOK jest naprawdę szybkie i proste, więc instrukcję możemy zawrzeć w raptem kilku krokach. Co dokładnie musimy zrobić, aby złożyć wniosek o pożyczkę?:

  • na początek wchodzimy na stronę KredytOK,
  • wypełniamy krótki formularz, który znajduje się po prawej stronie (wystarczy imię, nazwisko oraz numer telefonu),
  • teraz już tylko czekamy na kontakt od doradcy, a ten z kolei przedstawi nam najkorzystniejszą spośród dostępnych aktualnie ofert oraz ustali dogodny termin spotkania,
  • ostatni krok to już tylko wizyta w wybranym oddziale, aby dopełnić formalności oraz odebrać gotówkę.

Jak wygląda oferta KredytOK

Firma KredytOK oferuje pożyczkę na kwotę aż do 15 000 złotych, która z kolei może zostać rozłożona na maksymalnie 48 rat. Dla większości osób jest to kwota wystarczająca, ale znajdą też osoby, które potrzebują zdecydowanie większych pieniędzy. Dla takich osób KredytOK ma przygotowaną również ofertę kredytu gotówkowego do 200 000 złotych. Firma znacznie ułatwia również wzięcie pożyczki seniorom, gdyż udziela im pożyczki w 100% przez telefon.

Podsumowanie

Wnioskowanie o pożyczkę przez internet to bardzo szybkie i popularne rozwiązanie, ale musimy najpierw przemyśleć dwie ważne kwestie. Pierwsza z nich to oczywiście kwota pożyczki, a druga to czas na jaki jej potrzebujemy. Jeśli mamy już przemyślane obie kwestie i zdecydujemy się na wzięcie pożyczki to nie pozostaje nic innego jak tylko wysłać odpowiedni wniosek.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *