ermail

Ermail w dalszym ciągu oszukuje ludzi!

Zacznijmy od tego, czym właściwie jest Ermail. Jest to serwis, który pozwala ludziom zarabiać na czytaniu maili reklamowych. Większość i tak robi to za darmo, więc czemu by nie dostawać za to pieniędzy? Serwis na jakiś czas zniknął z internetu, ale powrócił, aby dalej oszukiwać ludzi. Niestety cieszy się sporą popularnością i wiele osób zakłada tam konto. Jak dokładnie prezentuje się serwis i na czym polega oszustwo?

Ermail – zarabianie w teorii

W teorii zarabianie w serwisie wygląda naprawdę ciekawie:

  • 20 złotych za rejestrację,
  • za każdego przeczytanego maila do 1 zł,
  • 100% zarobków od osób zaproszonych do programu,
  • za każdą wypełnioną ankietę do 20 zł.

Oferowane przez Ermail stawki wyglądają na bardzo dobre, więc sporo osób decyduje się na rejestrację. Niestety w ten sposób stracimy jedynie czas, ponieważ zarobionych pieniędzy nigdy nie zarobimy.

Na czym polega oszustwo?

Minimum, które musimy uzbierać, aby Ermail wypłacił nam pieniądze to 200 złotych. Całkiem sporo w porównaniu z innymi serwisami tego typu, ale oferowane stawki sprawiają, że teoretycznie powinniśmy uzbierać je bardzo szybko.

Wszystko idzie ładnie do pewnego momentu tzn. do uzbierania ok. 195 złotych. Wtedy też Ermail proponuje nam zwiększenie minimum niezbędnego do wypłaty do 400 złotych, w zamian oferując jeszcze większe stawki. Brzmi kusząco? Oczywiście, że tak, więc sporo osób decyduje się na tego typu krok. Przy zbliżaniu się do 400 złotych Ermail ponownie proponuje zwiększenie progu itd.

Oczywiście nie musimy się godzić na zwiększenie progu niezbędnego do wypłaty, ale w tym momencie przestajemy otrzymywać jakiekolwiek maile, ankiety itp., więc osiągnięcie minimum niezbędnego, aby wypłacić pieniądze jest po prostu niemożliwe. Nawet zarobki z zaproszonych osób nie są zliczane.

Ermail zniknął z internetu na jakiś czas

Nie wiedzieć czemu, Ermail zniknął z internetu na spory czas, ale niedawno powrócił, aby dalej oszukiwać ludzi. Warto przed rejestracją w jakimkolwiek programie zarobkowym najpierw przejrzeć opinie na jego temat i poszukać dowodów wypłat, a dopiero potem decydować się na rejestrację.

Dziwne jest również to, że Ermail istnieje w internecie naprawdę długi czas (ze wspominaną przerwą) i oszukuje ludzi, a nikt z tym nic nie zrobi.

Czy to oznacza, że w internecie nie można zarobić?

W internecie możemy zarobić i to całkiem sporo, ale nie trudno trafić na różnego rodzaju oszustwa, więc cały czas trzeba mieć się na baczności. Jest wiele sposobów na zarabianie w internecie, które pozwalają zdobyć dodatkowe pieniądze bez wychodzenia z domu.

Wypełnianie ankiet i klikanie w reklamy to również jedne z łatwiejszych sposobów na zdobycie dodatkowej gotówki, ale musimy wybierać jedynie wypłacalne serwisy. Warto zwrócić uwagę na oferowane stawki, które w przypadku wypłacalnych serwisów oscylują wokół grosza za jedną obejrzaną reklamę. Ta proponowana przez Ermail, czyli 1 zł powinna od razu zapalić czerwoną lampkę sugerującą oszustwo.

Opinie o Ermail

Mimo, zdecydowanej większości negatywnych opinii w internecie, wiele osób w dalszym ciągu rejestruje się do programu i napędza to oszustwo zapraszając kolejne osoby do programu licząc na dodatkowy zarobek. W internecie nie ma ani jednego dowodu wypłaty z tego serwisu. W przypadku serwisów, które faktycznie wypłacają pieniądze dowodów takich w internecie znaleźć możemy całkiem sporo.

Czasem można natrafić na jakieś pozytywne opinie, ale najczęściej od osób, które przy takiej opinii dorzucają swój reflink licząc na rejestrację dodatkowych osób. Niestety prawdopodobnie nie wiedzą jeszcze, że żadnych pieniędzy z tego serwisu nie zobaczą.

Warto ostrzec znajomych, ponieważ serwis jest bardzo znany.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *