Zrzuciła prawie 60 kg. Jej metamorfoza zwala z nóg. [ZDJĘCIA]

Ariana Omipi (24 l.) marzyła o zgrabnej sylwetce. Ciężko pracowała, by stracić na wadze. W końcu osiągnęła cel i schudła prawie 60 kg. Radość nie trwała jednak długo. Kobietę dopadł efekt jojo. Znów przytyła i znów zmuszona była walczyć z kilogramami. Obecnie wygląda zjawiskowo. Mieszkanka Nowej Zelandii postanowiła opowiedzieć, jak wyglądała jej droga do zdrowia.

Ariana Omipi (24 l.) pochodzi z Auckland w Nowej Zelandii. Pracuje jako dyrektor ds. marketingu internetowego. Kobieta marzyła o zgrabnej sylwetce, ale miłość do niezdrowego jedzenia sprawiała, że trudno jej było stracić na wadze. – Odczuwałam olbrzymi głód, którego nie mogłam zaspokoić, a jedynie chwilowo wyciszyć – wyjaśniła. 

W wieku 19 lat Ariana Omipi ważyła 126 kilogramów. Dzięki dietom i ćwiczeniom udało jej się osiągnąć cel. W ciągu 11 miesięcy schudła 58 kilogramów. Spektakularna metamorfoza sprawiła, że zyskała wielu fanów na Instagramie. Nie znali oni jednak całej prawdy. W 2018 roku ich idolka znów drastycznie przybrała na wadze. Przestała też tak chętnie udzielać się w mediach społecznościowych.

– Moje posiłki były duże, a ja i tak ciągle czułam głód – wspomniała. Ariana Omipi miała już dość. W marcu ubiegłego roku poddała się rękawowej resekcji żołądka. To operacja polegająca na usunięciu około 2/3 żołądka.

Zabieg przyniósł efekt. Kobieta ponownie schudła. Obecnie waży 68 kg. Nie odczuwa już nieustającego głodu. – Czuję, że odzyskałam kontrolę nad jedzeniem. Potrafię coś ugotować bez potrzeby podjadania – dodała. 

Ariana Omipi ma osobistego trenera, z którym ćwiczy dwa razy w tygodniu. Znów jest aktywna w mediach społecznościowych. Kobieta opowiedziała fanom o efekcie jojo, jakiego doświadczyła. 

Udostępnij koniecznie to na tablicy!!! 🙂

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *