Jeśli kojarzysz krem NIVEA – przeczytaj to!

Chyba każdy kojarzy, a dużo z nas na pewno też używa krem Nivea, myślę że znajduje się on w większości łazienek, a także sporo kobiet ma go zawsze „przy sobie”, ale czy tak naprawdę w pełni wykorzystujemy potencjał tego kremu? Poniżej przedstawimy wszystkie opcje, które daje nam ten właśnie krem – tak, jest ich więcej niż tylko nawilżenie naszej twarzy bądź ust.

  1. Krem Nivea bardzo dobrze sprawdza się w DEMAKIJAŻU. – Na pewno zdarzyła Ci się kiedyś sytuacja, w której skończył się płyn do demakijażu i musiałaś użyć innych sposobów. Odradzamy w tej sytuacji wykorzystywania mydła, ponieważ nie jest to najlepsze wyjście dla naszej skóry – bardzo ją wysuszy. W tej sytuacji sięgnij właśnie po krem Nivea, poradzi sobie z każdym makijażem! (Nałóż niewielką ilość kremu na wacik i zetrzyj makijaż).
  2. Krem Nivea także doskonale sprawdzi się w sytuacji kiedy nasze łokcie są wysuszone, wiele osób zastanawia się jak temu zaradzić, a rozwiązanie jest bardzo proste, jedno posmarowanie dziennie  powinno dać radę 😉
  3. Każdemu z nas zdarza się zasiedzieć na słońcu, nie używając wcześniej odpowiedniego kremu z filtrem nasza skóra zostanie poparzona przez słońce. W takiej sytuacji naprawdę dobrym wyborem jest krem Nivea, który posiada w swoim składzie Panthenol, więc świetnie radzi sobie w tego typu sytuacji, polecamy!
  4. Chyba najbardziej popularny rodzaj zastosowania tego oto kremu to właśnie popękane usta – w takim okresie jesteśmy szczególnie narażeni na to, że nasze usta będą wysuszone i popękane, czujemy się wtedy bardzo niekomfortowo, ale również wygląda to nieestetycznie. Wystarczy użyć kremu Nivea – delikatnie rozsmarować i następnego dnia nasze usta powinny wrócić do starej, dobrej formy!
  5. Suchość dłoni – bardzo popularnym problemem dzisiejszych czasów, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym jest to, że nasze dłonie są bardzo suche. Nie wydajmy majątku na kremy dostosowane do tego typu problemu, bo tani krem Nivea załatwi nasz problem.
  6. Suchość pięt – Suche pięty jest do dość popularna dolegliwość – niestety jest ona bardzo bolesna. Spowodowana jest ona niedoborem witamin (przede wszystkim witaminy A) oraz nadmiernie zgrubiałym naskórkiem. Jeśli borykasz się z tym problemem koniecznie wypróbuj krem Nivea!

A Ty wiedziałeś o wszystkich zastosowaniach kremu Nivea? Niesamowite jak dużo zastosowań ma tani, praktyczny krem. Nasza cera na pewno będzie zadowolona z tego, że ograniczamy nakładanie na nią chemii.

Prosimy o udostępnienie tego artykułu, niech wszyscy wiedzą i nie przepłacają! 😉

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *