Dramat Krupy. „Spoczywaj w pokoju mały aniołku”

To musi być prawdziwy cios dla Joanny Krupy i to jeszcze teraz, kiedy jest w ciąży i nie powinna się denerwować! Gwiazda podzieliła się smutną informacją. Nie żyje jej ukochany pies Rugby. „Moje serce jest rozbite na setki kawałków” – napisała Krupa na Instagramie informując o śmierci swojego pupila.

Joanna Krupa jest zrozpaczona. Gwiazda o odejściu czworonoga poinformowała fanów we wpisie w języku angielskim. „Moje serce jest rozbite na setki kawałków i jestem tysiąc mil stąd. Spoczywaj w pokoju mały aniołku Rugby. Czasami życie po prostu nie ma sensu. Rzeczy, które kochamy, zostają zabrane. 9 czerwca 2019 r” – napisała Krupa na Instagramie.

Yorka wspomina też były mąż gwiazdy Romain Zago. Dla niego to także wielki cios. „Mój Syn na zawsze… Będę się modlił za niego i z nim do końca mojego życia. Rugby był najpiękniejszą psiną na świecie. Kocham Cię na zawsze Rugby” – skomentował.

https://www.instagram.com/p/BygairjBeoB/?utm_source=ig_embed

Joanna Krupa jest znana z wielkiej miłości do zwierząt. Gwiazda zawsze chętnie angażuje się w kampanie na rzecz pokrzywdzonych psów i wspiera schroniska. Sama ma kilka psów.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *