Codziennie o tej samej porze przychodzi na cmentarz i zasypia na grobie. Ta historia poruszyła już miliony osób

Każdy z nas dobrze o tym wie, że pies to najlepszy i najwierniejszy przyjaciel człowieka, jednak historia tego psa jest NIESAMOWITA.

Capitan – bo tak wabi się piesek Miguela Guzmana, który zmarł w marcu 2006 roku. Po śmierci Pana pies nagle zniknął. Rodzina zmarłego szukała psa przez długi czas po całej okolicy, jednak bezskutecznie. W końcu okazało się, że pies jest na cmentarzu, przy grobie swojego pana, nikt do tej pory nie wie jak pies znalazł nagrobek swojego właściciela. Minęło już 14 lat, a pies dalej to robi.

For the past 6 years, a German shepherd called Capitán has slept next to the grave of his owner every night at 6pm.
His owner, Miguel Guzmán died in 2006. Capitán, the dog, disappeared while the family attended the fueral services. A week later reatives of Guzmán were visiting the cemetery when they were astounded to find the dog next to the owner’s grave.
The cemetery director says that the dog comes around each night at 6pm, and has done so for the past 6 years!

Najbliżsi zabrali Capitana do domu, jednak strata jego pana nie pozwalała mu zaznać spokoju. Codziennie wieczorem wymyka się na cmentarz, by zasnąć na grobie ukochanego właściciela.

Historia wzruszyła także pracowników cmentarza, którzy na początku byli zaskoczeni obecnością psa, ale ponieważ Capitan odwiedza ich już od wielu lat, zdążyli się z nim zaprzyjaźnić i bardzo o niego dbają. Zarządca cmentarza nie zamyka bram na noc, dopóki psiak nie przyjdzie na grób właściciela. Rano wraca do domu, po czym historia się powtarza.

Jak widać psia przyjaźń trwa dłużej niż życie.

Jeśli tak jak my kochasz pieski, udostępnij to na swojej tablicy!!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *