Ukryła się pod łóżkiem, aby sprawdzić wierność swojego męża, chwile później jej twarz zalana jest łzami.

Jednym z najważniejszych elementów związku jest wzajemne zaufanie – bohaterka tego artykułu doskonale na ten temat coś wie. Amy – bo tak ma na imię kobieta mieszkającej w Wielkiej Brytanii podejrzewa swojego męża o romans. W końcu kobieta postanawia zrobić test. Przed powrotem męża z pracy zostawia na stole kartkę z wiadomością do męża:

Cześć misiu, jadę do centrum handlowego, do zobaczenia wieczorem!

Jednak sprytna 40-latka nie opuszcza domu, lecz CHOWA SIĘ POD ŁÓŻKIEM w sypialni. Kiedy mąż wraca z pracy odczytuje wiadomość, udaje się do pokoju, w którym pod łóżkiem znajduje się jego żona, siada na nim i wykonuje dziwny telefon. Amy słysząc tę rozmowę zalała się łzami..

Hej skarbie niestety plany lekko się pozmieniały i będę dziś u Ciebie dopiero za około godzinkę, tylko najpierw sprawdzę… czyje nogi wystają spod łózka. Wydaje mi się, że to moja ukochana żona, którą bardzo kocham..

Amy słysząc te słowa totalnie się rozkleiła.. Okazało się, że John udawał rozmowę z kochanką, co więcej zapewnił swojej małżonce, że nigdy takowej nie miał. Kobieta zrozumiała, że niepotrzebnie podejrzewała męża o zdradę i od tej pory ufają sobie bezgranicznie 🙂

Jeśli podobała Ci się ta historia, koniecznie udostępnij ją na tablicy!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *