Sławomir zrezygnował z Sylwestra z Dwójką. Znamy powód!

Sławomira, autora przeboju “Miłość w Zakopanem” nikomu chyba przedstawiać nie trzeba. W tym roku, nie poleci jednak helikopterem na Sylwestra z Dwójką, jak to miało miejsce w roku ubiegłym. Co się stało?

Żona artysty, Magdalena Kajrowicz, znana jako Kajra ujawniła, że Sławomir również w tym roku dostał propozycję dwóch występów – na Sylwestrze z Polsatem oraz z Dwójką. Ten pierwszy odbywać się będzie na Stadionie Śląskim w Chorzowie, a ten drugi w Zakopanem. Poza tym było jeszcze kilka propozycji z dużych miast, aby zagrać u nich na wieczorze sylwestrowym.

Dlaczego, więc Sławomira nie będzie na drugim występie skoro rok temu nie miał problemów, aby przelecieć z jednej imprezy na drugą?

Kajra zdradziła, że powodem było duże logistyczne wyzwanie, czynniki pogodowe oraz duży stres. W związku z tym zapadła decyzja, że zagrają tylko jednego sylwestra w tym roku.

W obu telewizjach wszystko odbywa się na żywo, więc nie ma opcji, aby się spóźnić, a gdzie czas na próby dźwiękowe i kamerowe? Udowodnili, że się da i nie ma potrzeby tego powtarzać.

Dlaczego Polsat, a nie TVP?

Jak zdradziła Kajra, powodem był czas. Polsat zgłosił się jako pierwszy, więc dla TVP było już niestety za późno, a do nich trzeba dzwonić z naprawdę sporym wyprzedzeniem.

Co o tym sądzicie? Dobra decyzja czy powinni pojawić się na obu imprezach?

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *