Sławomir zrezygnował z Sylwestra z Dwójką. Znamy powód!

Sławomira, autora przeboju “Miłość w Zakopanem” nikomu chyba przedstawiać nie trzeba. W tym roku, nie poleci jednak helikopterem na Sylwestra z Dwójką, jak to miało miejsce w roku ubiegłym. Co się stało?

Żona artysty, Magdalena Kajrowicz, znana jako Kajra ujawniła, że Sławomir również w tym roku dostał propozycję dwóch występów – na Sylwestrze z Polsatem oraz z Dwójką. Ten pierwszy odbywać się będzie na Stadionie Śląskim w Chorzowie, a ten drugi w Zakopanem. Poza tym było jeszcze kilka propozycji z dużych miast, aby zagrać u nich na wieczorze sylwestrowym.

Dlaczego, więc Sławomira nie będzie na drugim występie skoro rok temu nie miał problemów, aby przelecieć z jednej imprezy na drugą?

Kajra zdradziła, że powodem było duże logistyczne wyzwanie, czynniki pogodowe oraz duży stres. W związku z tym zapadła decyzja, że zagrają tylko jednego sylwestra w tym roku.

W obu telewizjach wszystko odbywa się na żywo, więc nie ma opcji, aby się spóźnić, a gdzie czas na próby dźwiękowe i kamerowe? Udowodnili, że się da i nie ma potrzeby tego powtarzać.

Dlaczego Polsat, a nie TVP?

Jak zdradziła Kajra, powodem był czas. Polsat zgłosił się jako pierwszy, więc dla TVP było już niestety za późno, a do nich trzeba dzwonić z naprawdę sporym wyprzedzeniem.

Co o tym sądzicie? Dobra decyzja czy powinni pojawić się na obu imprezach?

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *