Miała wziąć ślub z tym mężczyzną. Jednak kiedy zobaczyła to nagranie, wszystko odwołała

26-letnia Nina Mandin jest mieszkanką Brazylii. Kobieta wiedzie życie prawie idealne, ma super pracę, którą bardzo lubi, super narzeczonego oraz dwa śliczne pieski, które były dla niej bardzo bardzo ważne. Jednak po jakimś czasie przekonała się, że coś jest nie tak…

Pewnego razu ujrzała u swoich ukochanych psiaków zadrapania, rany oraz siniaki na całym ciele. Nie wiedziała czym mogą być spowodowane, weterynarz stwierdził, że jeśli nie przemoc wobec nich to innego wytłumaczenia nie zna. Nina przeczuwała, że z jej pieskami dzieje się coś niedobrego. Podejrzenia wobec narzeczonego nabrały większego sensu, kiedy to zauważyła, że jej buldogi francuskie boją się go, wtedy to wpadł jej do głowy pomysł o zainstalowaniu kamerki w pokoju. Podczas jej nieobecności kamerka zarejestrowała to oto nagranie:

https://www.youtube.com/watch?v=6UAWWiep1vA&feature=emb_title

Kobieta nie tylko odwołała ślub i zerwała kontakt z tym mężczyzną, lecz także postanowiła także umieścić filmik z nagraniem w internecie. Teraz każdy możne zobaczyć jak ten facet znęcał się nad biednymi pieskami!

Niech to będzie przestrogą dla nas wszystkich. Udostępniamy kochani!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *