Próbował wykorzystać 6-letnią dziewczynkę, w jej obronie stanął jej pies. ZOBACZ CO MU ZROBIŁ!

Znanym faktem jest to, że psy są najlepszymi przyjaciółmi człowieka, są to zwierzęta z wielkimi serduszkami, w historii tej dziewczynki nie jest inaczej. Jej pitbull uratował ją przed napaścią.

37-letni mężczyzna w pewną niedziele obserwował dzieci bawiące się na placu zabaw. Kiedy jedna dziewczynka została sama podszedł do niej, powiedział aby wsiadła z nim z do samochodu, ponieważ jej mama nie da rady jej odebrać. Wywiózł ją do lasu, tam chciał dokonać tego bestialskiego czynu, lecz pies dziewczynki znalazł trop i dotarł na miejsce w ostatniej chwili.

W chwili, w której mężczyzna miał ściągnięte spodnie i był gotowy wykorzystać dziewczynkę pitbull bez zastanowienia skoczył na niego i odgryzł mu genitalia. Po chwili na miejscu zdarzenia była już karetka oraz policja. Napastnikowi za próbę napaści i porwanie grozi 20-lat więzienia.

A oto bohater!

Historia ta ma pewien morał. Pies to najlepszy i najwierniejszy przyjaciel człowieka, dlatego też traktujmy swoje psiaczki należycie, nawet wtedy gdy zdarzy im się nabroić, bo nigdy nie wiadomo czy nie będzie nam coś grozić i właśnie wtedy nasz czworonożny przyjaciel będzie mógł nam pomóc!

Udostępniamy kochani!

Podobne posty

3 Comments

  1. To było trochę inaczej jest nawet film z tego w necie pewne jest to że zrobił to pies a nie pies tylko ktoś z rodziny znalazł tego pedofila i pies się nim zaopiekował tak czy inaczej ma ten odpadek biologiczny nauczkę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *