najpopularniejsze modele e papierosów

Jakie są najpopularniejsze modele e-papierosów?

E-papierosy (sklep) ciągle zyskują na popularności i stają się realną konkurencją dla tradycyjnych wyrobów tytoniowych. W związku z tym naturalnym procesem jest wyłanianie liderów na rynku, którzy pałają się największą sympatią konsumentów. Jakie produkty polecają sobie użytkownicy? Tego dowiesz się z poniższego wpisu.

Popularne e-papierosy

Na rynku można znaleźć mnóstwo producentów e-papierosów i dodatków do nich. W poniższym zestawieniu przedstawiamy marki, które naszym zdaniem spełniają najwyższe standardy użytkowania.

Cottien

Marka skierowana przede wszystkim do kobiet. E-papierosy Cottien charakteryzują się połączeniem funkcjonalności z pięknym designem i wzornictwem. Fantazyjna kolorystyka i łatwość obsługi, przyciągają do siebie spore grono zadowolonych użytkowniczek.

Volish

E-produkty marki Volish są dopasowane do konsumentów o różnym stopniu zaawansowania w obsłudze sprzętu. Innowacyjne rozwiązania, wysoka jakość produktów, dbałość o każdy nawet najmniejszy detal oraz ponadczasowa elegancja – to cechy główne tego producenta.

Geekvape

Marka Geekvape nastawiona jest na stały i szybki rozwój, gwarantujący produkcję e-papierosów najwyższej jakości. Swoje produkty kierują zarówno do początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Przyciągają zainteresowanie dzięki wyróżniającemu się na rynku desingowi oraz przykładaniu uwagi do szczegółów wykonania.

Venilo

Venilo kształtuje swoją pozycję na rynku e-papierosów od ponad dekady. 10-letnie doświadczenie w produkcji pozwala na dostarczanie towaru łatwego w obsłudze, o nie wysokich cenach, a zarazem zadowalającego nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Smok

Lider na rynku e-papierosów, który od wielu lat wytycza trendy dla całej branży. Smok stawia na dostarczanie produktów wysokiej jakości, które ponadto są opakowane w ich oryginalne i bezkompromisowe wzory.

Provog

Marka, która pojawiające się wyzwania traktuje jako szansę na rozwój swoich produktów. Uwielbiają odważne wzory i kolorystykę, które na długo zapadają w pamięć użytkowników. Dzięki swoim możliwościom technologicznym są w stanie zaspokoić najbardziej wygórowane potrzeby.

Gdzie kupować e-papierosy? Sklep stacjonarny czy online?

E-papierosy oraz niezbędne w ich użytkowaniu liquidy czy grzałki, możesz nabywać przede wszystkim w sklepach stacjonarnych. Renomowane punkty sprzedaży to gwarancja wysokiej jakości produktów i co najmniej 2-letniej gwarancji bezusterkowego działania. Na miejscu możesz spotkać przeszkolonych konsultantów, którzy są w stanie doradzić urządzenie oraz akcesoria najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

Sprzedaż papierosów elektronicznych online w Polsce (i nie tylko) jest nielegalna. Mimo to, w Internecie można z łatwością odnaleźć różne sklepy oferujące szeroki asortyment alternatywnych wyrobów tytoniowych. Jednak zakup produktu w takim miejscu może wiązać się z utratą pieniędzy, wadliwym urządzeniem, czy zwyczajnie nabyciem papierosa elektronicznego, który jednak nie sprostał Twoim konkretnym wymaganiom. Dlatego kiedy chodzi o e-papierosy sklep stacjonarny jest bezpieczniejszą opcją.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *