Darksiders i Steep za darmo

Kolejne gry, które możemy odebrać za darmo to Darksiders Warmastered Edition, Darksiders 2 Deathinitive Edition i Steep. Tym razem, jednak nie musimy się aż tak spieszyć, ponieważ są to darmowe gry zmieniające się co tydzień, tak samo jak miało to miejsce przed świętami.

Wspomniane gry dostępne będą do 9 stycznia, do godziny 17:00. Oczywiście po dodaniu do konta zostają one tam już na stałe, więc warto je dodać nawet, jeśli aktualnie nie planujemy w nie grać.

Wystarczy pobrać launchera Epic Games, założyć konto (lub zalogować się, jeśli takowe już posiadamy) i dodać gry do biblioteki.

Darksiders Warmastered Edition

Jest to odświeżona gra akcji gry Darksiders z 2010 roku, w której wcielamy się w Wojnę (jednego z Czterech Jeźdźców Apokalipsy).

Darksiders 2 Deathinitive Edition

Jest to odświeżona wersja gry Darksiders 2, która zawiera w sobie wszystkie dodatki oraz rozszerzenia, które dotychczas się pojawiły. Tym razem wcielamy się w Śmierć, kolejnego z Czterech Jeźdźców Apokalipsy.

Steep

Jest to symulator zimowych sportów ekstremalnych osadzony w Aplach, które zostały dość wiernie odwzorowane.

Podsumowanie

Normalna cena wszystkich tych gier to prawie 300 złotych, więc zdecydowanie warto się tytułami zainteresować, zwłaszcza, że są za darmo. Poza tym mają bardzo dobre oceny, więc z pewnością zapewnią wiele godzin rozrywki.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *