hello neighbor

Hello Neighbor za darmo!

Epic Games rozdaje regularnie gry za darmo (jedna na tydzień), ale w okresie świąt nieco się zmieniło i bezpłatne tytuły pojawiają się codziennie. Niestety będzie tak tylko do końca roku.

Aktualnie (od 17:00 30.12.2019 do 17:00 31.12.2019) do odebrania jest bardzo interesująca gra, jaką jest Hello Neighbor. Jej cena regularna (poza jakimikolwiek ograniczonymi czasowo promocjami) to 108 złotych, więc na pewno warto odebrać ją za darmo.

Co trzeba zrobić?

Wystarczy, pobrać z oficjalnej strony launchera od Epic Games i dodać grę do swojej kolekcji. Oczywiście po dodaniu zostaje ona już na stałe przypisana do konta, więc mamy ją w posiadaniu nawet po zakończeniu promocji.

O grze Hello Neighbor

Hello Neighbor to opracowana przez Dynamix Pixels bardzo nietypowa skradanka z widokiem FPP. Wcielamy się w niej w pewnego mieszkańca, który zaczyna podejrzewać, że sąsiad skrywa potworną tajemnicę. Naszym zadaniem jest zakraść się do jego mieszkania, aby zobaczyć co się tam znajduje.

Poniżej trailer gry:

Nawet, jeśli aktualnie nie planujemy gry w dany tytuł, warto dodać go do swojej kolekcji z tego względu, że zostaje dodany do konta już na stałe.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *