leadstar

Coraz więcej osób zarabia z LeadStar

Hasła typu „praca z domu” czy „zarabianie w internecie” są obecnie bardzo popularne, a wiele osób szuka sposobu na zarobek, który nie wymaga zobowiązań jak praca na etacie i może być wykonywany w dowolnym czasie i miejscu. Właśnie dlatego LeadStar.pl ma już ok. 20 000 aktywnych partnerów, a ta liczba wzrasta miesięcznie nawet o kilka tysięcy.

Dla kogo LeadStar?

Dla osób posiadających odrobinę chęci, czasu, oraz komputer lub inne urządzenie z dostępem do internetu. Wydawców LeadStar tworzą zarówno specjaliści od reklam internetowych, jak i osoby kompletnie „zielone”. Co fajne, LeadStar dzieli się z Wydawcami wartościową wiedzą m.in. na swoim blogu oraz w udostępnionych na kontach Wydawców poradnikach, tym samy ułatwiając stawianie pierwszych kroków w programie nowicjuszom.

Na czym tam się zarabia?

Najogólniej mówiąc – na promowaniu dostępnych kampanii. Można też z nich korzystać samodzielnie, ważne jednak, aby pamiętać, że wypełnianie wniosków wyłącznie w celu uzyskania prowizji jest niezgodne z regulaminem serwisu. Wybór kampanii w LeadStar jest naprawdę bogaty, jest ich tam obecnie kilkaset z różnych branży: finansowe, telekomunikacyjne, zakupowe, motoryzacyjne i inne. W panelu Wydawcy można łatwo filtrować i wybierać kampanie m.in. po dostępnych modelach rozliczeniowych.

panel leadstar

Dlaczego LeadStar?

Jest wiele powodów, dla których spośród wszystkich dostępnych tego typu programów na rynku warto wybrać LeadStar.pl. Przede wszystkim rozliczenia – rzetelne, bez cięcia walidacji. Nawet gdy reklamodawca zgubi Epi/ID LeadStar stara się dopasować działania do odpowiedniego Wydawcy na podstawie dostępnych danych. Wypłaty prowizji można dokonywać w dowolnym momencie już od 1 zł i co na pewno ważne dla każdego z nas przelewy realizowane są w ciągu jednego dnia roboczego. Ponadto w programie dostępnych jest wiele ciekawych promocji, na których możemy zyskać extra prowizje m.in. bonusy miesięczne, promocja urodzinowa czy czarne piątki. Kolejną opcją dodatkowego zarobku jest program polecający, w którym dzięki polecaniu działania w programie innym otrzymujemy 5% od przychodów każdego Partnera.
Z wymienionych w tym artykule powodów, ale też z innych, które dobrze jest odkryć samemu rejestrując się na: https://leadstar.pl/, możemy śmiało stwierdzić, że: TAK POWINIEN DZIAŁAĆ KAŻDY PROGRAM PARTNERSKI!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *