kobieta z kubkiem przy laptopie

Zarabiaj z Moneyo na wypełnianiu płatnych ankiet

XXI wiek oferuje nam coś więcej niż tylko wielkie kina, tanie podróże, czy jedzenie z aplikacji to również doskonały sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Zarabianie przez internet jeszcze kilka lat temu było zwykłą farsą i nikt nie traktował tego poważnie dzisiaj już coraz więcej osób bierze pod uwagę taki sposób zarobku i jest nim zainteresowanym. Jako że istnieje wiele sposobów zarabiania w internecie warto się rozejrzeć za takim, który zarówno nie będzie kosztował nas wiele czasu a zarazem pozwoli dorobić realne pieniądze. Ciekawym pomysłem godnym polecenia zarówno ze względu na zarobki jak i poświęcony czas są ankiety. Nie jest to żart, ankiety w chwili obecnej stanowią bardzo cenne źródło wiedzy dla osób z sektora dużych firm do przeprowadzania badań marketingowych a także symulacji rynku. Mimo ze wyrażenie naszej opinii na temat promocji, bądź usługi może wydawać się nic nie warte to dla dużej korporacji daje możliwość dopasowania oferty produktowej dla klientów.

Jak zacząć zarabiać na ankietach w Moneyo.pl?

Strona Moneyo.pl współpracuje z przedsiębiorstwami z zakresu usług którym udostępnia zebrane informacje na temat opinii potencjalnych klientów. Żeby zacząć zarabiać nie potrzebujesz nic oprócz dostępu do komputera, oraz internetu. Wystarczy poświęcić zaledwie 15 min na wypełnienie ankiety aby zarobić od 0,4 do 12 zł w zależności od tego jaka to ankieta. Ilość ankiet jakie otrzymujemy zależy od ilości zleceń jakie są dostępne na Moneyo.pl, oraz stopnia uzupełnienia profilu użytkownika. Wypłaty na nasze konto bankowe zaczynają się już od zaledwie 40 zł. 

Aby zacząć zarabiać wystarczy wejść na stronę www Moneyo.pl i poświęcić kilka minut na rejestrację swoje konta. Jest to idealny sposób na dorobienia w godzinach po pracy jak i dla ciężarnych kobiet, które siedząc w domu przez cały dzień znalazły by w ten sposób coś co zajmie ich czas i zapewni realne korzyści. Kwoty jakie można zarobić dzięki takim firmom jak Moneyo.pl nie są oszałamiające, jednak zastrzyk finansowy podczas końcówki miesiąca w postaci 400 zł jest jak najbardziej korzystny dla każdego gospodarstwa domowego. Strona idealnie sprawdza się jako miejsce reperowania domowego budżetu jak i możliwość dorobienia dla osób jeszcze uczących się. 

Jak wypłacić środki z Moneyo.pl?

Wiele firm oferuje wypłaty na konto bankowe osoby będącej wykonawca zlecenia jednak w przypadku Moneyo.pl jest to konto Paypal. Konto w serwisie Paypal można założyć w zaledwie kilka minut, ponad to istnieje możliwość podpięcia go do karty i konta w banku co czyni go bardzo wygodnym rozwiązaniem. 

Dlaczego ankiety są tak ważne z punktu widzenia marketingu?

Ankiety to jedno ze źródeł zbierania informacji na temat klientów, które jest stosunkowo tanie i skuteczne. Przykładem działań marketingowych które stosowane są do zachęcenia konsumentów produktu do wypełnienia ankiety jest darmowy zestaw 2forU w Mcdonald’s. Ostatnia akcja marketingowa tego króla wśród restauracji typu fast food zapewniła duża ilość informacji na temat klientów a także wiedzę na temat ulubionych przez nich produktów. Konkurent czyli KFC stosował podobną taktykę przez lata zachęcając do wypełniania ankiet na stronie www za której to wypełnienie można było otrzymać darmowego twistera. Żyjemy w epoce informacji, gdzie wiedza przedstawia pewną wartość może być ona wyrażona w postaci rabatu, darmowego produktu bądź pieniądza. 

Na co uważać podczas ankiet? Przede wszystkim nie wypełniajmy ankiet gdzie niezbędne są dane wrażliwe np. numer PESEL. Dużo osób będących w podeszłym wieku bardzo szybko łapie się na tym że podali właśnie takie dane wrażliwe niewłaściwym osobom. Ankieta i każda forma wyrażenia opinii o firmie bezpieczna jest zawsze wtedy kiedy w grę wchodzą jedynie dane dotyczące naszej opinii na dany temat, oraz podjęcia decyzji o zakupie. Należy wystrzegać się przekazywania danych zawierających adres zamieszkania, numer PESEL, Serie i numer dowodu osobistego, zdjęcie dowodu osobistego itp. Jeżeli zachowamy wszystkie powyższe zasady bezpieczeństwa będziemy mogli czuć się bezpiecznie. 

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *