Wyrzucili do kosza na śmieci SZCZENIAKA duszącego się w reklamówce – POMÓŻ ODNALEŹĆ SPRAWCÓW

Policja z Głogowa apeluje i prosi o pomoc w odnalezieniu i ustaleniu tożsamości dwóch mężczyzn, którzy próbowali dokonać bestialskiego okrucieństwa.

Oto filmik z zajścia:

Szczeniaczek, który był zawinięty i mocno zawiązany w reklamówce bez dopływu tlenu został wrzucony do kosza na śmieci. Całe szczęście sekundę po tym wydarzeniu ze sklepu obok wyszła para, która dostrzegła podejrzanie poruszający się kosz. Para szybko zareagowała, wróciła się do sklepu po nożyczki i uwolnili biednego pieska. Udostępniono nagranie z monitoringu, koniecznie je obejrzyj i dokładnie się przyjrzyj, może kojarzysz tożsamość owych Panów..

Oto zdjęcia sprawców z monitoringu:

A oto piesek, który dzięki szybkiej reakcji przechodniów ma się już bardzo dobrze i znalazł nowych właścicieli. Miejmy nadzieje, że ci, którzy chcieli śmiertelnie skrzywdzić szczeniaczka poniosą solidną karę!

Bardzo prosimy o udostępnianie dalej tego artykułu, niech takie wydarzenia nie uchodzą płazem okrutnym ludziom!!!

Podobne posty

5 Comments

  1. Jak tak można postąpić z takim maleństwem .przeciez mogli chociaż by pod drzwi komuś w bloku w pudełku położyć skoro aż tak chcieli się go pozbyć .masakra to się nazywa Polska znieczulica . A jakie smutne ślepka ma to maleństwo

    1. Żal. Pl nasza policja powinna się wstydzić tak samo jak całe miasto Głogów. Ci to jest żeby w 21 wieku rozdzielczości kamery była jak z 80lat to poprostu żenada. Kamery powinny być tak ostre że zmarszczki powinno być widać a na tych zdjęciach nie widać nic. Oto nasze władze.

  2. Kara za okrutne zabicie psa? Śmieszne jestem rzeznikiem i na codzień morduje setki świń i krów i jakoś nikt się nie przejmuje tym faktem, ale jak pies to już tak. (nie jestem rzeznikiem)

  3. Co to za tok rozumowania? Jeśli tak myśleli ci , którzy wyrzucili tego psiaka to właśnie jest skutek. Takich jak Pan, myślących inaczej – do utylizacji

    1. TIRRDI nie jesteś rzeznikiem?Ok,ale tok rozumowania gorzej niż rzeznika.Świnia czy krowa Cię przytula?????Patrzy Ci głeboko w oczy z miłością!!!Liże Cię po ręce???Nie.Aczkolwiek ich też jest mi ich żal mimo,że nie jestem wegetarianką.Ale pies jest aniołem.Człowieku,obudz się ,może kanibalizm też jest śmieszny dla Ciebie?Bo co,będą płakać???Ale mięsko to mięsko tak??????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *