Skrzypaczka BEZ RĘKI szokuje publiczność swoim występem! [WIDEO]

Manami Ito studentka pielęgniarstwa w 2004 roku straciła prawą rękę w wyniku wypadku drogowego. Poprzez incydent postanowiła porzucić swoje marzenia o zostaniu pielęgniarką. Pewnego dnia kiedy jechała do zakładu po nowe ramię zauważyła wielu niepełnosprawnych ludzi którzy grają w koszykówkę. Ten widok uświadomił ją że w życiu nie ma przeszkód nie do pokonania i za wszelką cenę będzie dążyła do sukcesu.

Teraz, w wieku 33 lat, Ito może poszczycić się wieloma sukcesami. Od czasu wypadku stała się pierwszą w Japonii pielęgniarką z protezą. Oraz reprezentowała swój kraj dwu-krotnie w pływaniu na para-olimpiadzie w Pekinie (2008) i Londynie ( 2012 )

Dzięki dostosowanemu łukowi protetycznemu, Ito może z wdziękiem grać na instrumencie strunowym z niezwykłą precyzją. W postach na Facebooku opisuje to wyjątkowe narzędzie jako „lekkie” i używa go cały czas od 2016 roku. To tylko jeden z przykładów na to, jak ludzie dostosowują swoje sztuczne kończyny. Od pistoletu tatuażowego po tablicę. Hybrydy protetyczne dowodzą, że te wyzwania nie mogą się równać twórczym myślicielom.

Wzruszające!

Prosimy o udostępnienia!!!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *