fabryka siły opinie

Opinie o diecie z Fabryki Siły

Wygląd, którym można pochwalić się na plaży, czy też na basenie jest marzeniem wielu osób. Jednak od samych pragnień do realizacji celu jest z reguły dość długa droga, a tej nie każdy się podejmuje. Jeśli chodzi o zmianę własnej sylwetki, to często przyczyną zazwyczaj jest negatywne postrzeganie diety, która która kojarzy się z wieloma wyrzeczeniami i nie do końca smacznymi posiłkami. Jest to błędne wyobrażenie tworzone przez ludzi, którym wydaje się, że zrzucanie zbędnych kilogramów możliwe jest wyłącznie dzięki głodówce i jedzeniu mało lubianych produktów. Dlatego warto mieć świadomość, że jadłospis dopasowany do konkretnego celu może być nie tylko zdrowy i sycący, ale również dobry w smaku. Wystarczy dobry plan dietetyczny i trzymanie się go, aby zauważyć widoczne efekty. Ten możemy ułożyć samodzielnie bazując na informacjach dostępnych w internecie lub skorzystać z pomocy firm zajmujących się tego typu działalnością np. Fabryki Siły. Co sądzą klienci na temat układanej przez nich diety i jakie ma opinie?

Czym jest Fabryka Siły ?

Fabryka Siły to bardzo rozbudowana strona internetowa, na której znajdziemy wiele informacji pomagających osiągnąć zamierzony cel, jakim jest zmiana sylwetki. Bez względu na to, czy chodzi o zwiększenie masy mięśniowej, czy też redukcję. Jednak poza zwykłymi artykułami o wysokiej wartości merytorycznej znajdziemy tutaj również atlas ćwiczeń, sklep z odżywkami oraz oczywiście wspomniane już plany treningowe i dietetyczne.

Jakie opinie o diecie z Fabryki Siły mają klienci?

Jak w przypadku praktycznie każdej firmy oferującej jakiekolwiek usługi, czy produkty. Tak i Fabryka Siły ma opinie zarówno negatywne, jak i pozytywne. Każdy klient może mieć zupełnie inne odczucia podczas współpracy z firmą i trzeba mieć tego świadomość. Zacznijmy jednak od wykupu, czyli popularnego polskiego serwisu internetowego, na którym taki wątek również się pojawił.

Niestety w przypadku akurat tego serwisu opinie są dość stare, bowiem ostatnia z 2019 roku, ale w dalszym ciągu aktualne. Wprawdzie niektóre to raptem jedno zdanie, które niewiele wnosi, ale jedna dłuższa wypowiedź dobrze oddaje jak to mniej więcej wygląda.Rzecz jasna różnorakich opinii na zewnętrznych stronach (pomijając oficjalną) jest znacznie więcej i wcale nie trzeba daleko szukać. Wystarczy spojrzeć choćby na stronę https://pomocnikodchudzania.pl/fabryka-sily-opinie/, gdzie znajdują się chyba najbardziej aktualne, gdyż nawet z tego roku.


Warto jeszcze przytoczyć jedną ciekawą i dość długą opinię z serwisu gryonline, która niestety również jest nieco stara (2020 rok), ale też w dalszym ciągu aktualna.

Negatywne opinie

Oczywiście w internecie znajdziemy również negatywne opinie o diecie z Fabryki Siły, aczkolwiek są one znacznie mniej rozbudowane i zazwyczaj nie do końca wyjaśniają przyczynę takiego odbioru. Często pojawiającym się zarzutem jest to, że są to gotowce, jednak na dobrą sprawę nie byłoby w tym nic dziwnego. Po co układać za każdym razem dietę od nowa, skoro można ułożyć kilka jadłospisów i tylko dobierać gramaturę?

Co poza dietą oferuje?

Dieta, choć jest sprawą kluczową, jeśli chodzi o zmianę sylwetki, to nie zawsze wystarczy. Zwłaszcza w przypadku mężczyzn, którzy chcą nie tylko pozbyć się zbędnych kilogramów, ale również rozbudować masę mięśniową. Dlatego Fabryka Siły w swojej ofercie ma również plany treningowe, które możemy wykorzystać zarówno na siłowni, jak i w domu. W zależności od własnych preferencji i możliwości.

Ile kosztuje dieta z Fabryki Siły?

Cena za plan z Fabryki Siły zależy od tego, czy zdecydujemy się na samą dietę, sam plan treningowy, czy jedno i drugie. Kolejnym istotnym czynnikiem wpływającym na koszt jest długość współpracy. Dlatego, jeśli wykupujemy od razu na dłuższy okres, to ogólna cena miesięczna będzie znacznie niższa. Warto też zdecydować się od razu na plan dietetyczny wraz z treningowym, bowiem różnica w cenie to raptem kilka złotych.

Miesięczny koszt w przypadku planu dietetycznego wraz z treningowym waha się między 58,33 zł (na rok), a 99 zł (na 1 miesiąc).

Jakich efektów można spodziewać się po miesiącu diety?

Większość osób w ramach testowych decyduje się na możliwie jak najkrótszy plan, aby zobaczyć czy w ogóle interesuje ich tego typu usługa. Jako, że najkrótszy okres współpracy to 1 miesiąc, to właśnie taki okres jest tym, który musi dać widoczne efekty. Te wprawdzie powinny być już zauważalne, ale warto mieć świadomość, że jest to dość krótki czas, więc z pewnością nie będą spektakularne. Co więcej, inaczej się będą prezentowały w zależności od celu – redukcja wagi lub nabranie masy.

Po miesiącu różnica na wadze najprawdopodobniej będzie mieściła się w przedziale od 2 do 4 kg.

Aplikacja mobilna Fabryki Siły

Rozbudowana strona internetowa to jedno, ale Fabryka Siły ma również bardzo dobrze prezentującą się aplikację mobilną. Dzięki niej plan dietetyczny i treningowy mamy zawsze pod ręką, a ponadto wiele innych ciekawych funkcji. Między innymi:

  • listę zakupów,
  • pomiary ciała,
  • kalkulatory BMR i BMI,
  • łatwy kontakt z ekspertami,
  • dostęp do fit TV,
  • osiągnięcia,
  • wyzwania do podjęcia.

Czy warto się zdecydować?

Pozostaje teraz tylko kluczowa kwestia, czy taka dieta wraz z planem dietetycznym w ogóle się opłaca? Jednak, aby odpowiedzieć sobie na to pytanie trzeba najpierw zastanowić się nad swoją własną wiedzą w zakresie układania jadłospisu i możliwościach czasowych. O ile w pierwszej kwestii, nawet jeśli nie mamy zbyt dużej wiedzy, to łatwo można nabyć ją w internecie. Tylko, że to wiąże się właśnie często ze sporym nakładem czasowym, który łączy się z punktem drugim. Musimy wtedy poświęcić wolną chwilę na zdobycie informacji, a później jeszcze na układanie jadłospisu na kolejny dzień, aby nie tylko nie był monotonny, ale również odpowiednio zbilansowany.

Cena za dietę i plan treningowy nie jest zbyt wygórowana, więc warto zastanowić się czy czas, który stracimy na pogłębianie wiedzy i układanie jadłospisu jest wart rezygnacji z zakupu.

Jeśli macie jakieś własne opinie, którymi chcielibyście się podzielić, to zostawcie je w komentarzu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *