KOLEJNY ZGON SPOWODOWANY KORONAWIRUSEM W POLSCE!!! 10 NOWYCH ZAKAŻEŃ! [PILNE]

Trzeci zgon spowodowany zakażeniem koronawirusem (SARS-CoV-2) w Polsce. To 66-letni mężczyzna w Lublinie. Na razie nie znamy szczegółowych informacji.

10 kolejnych przypadków zakażenia koronawirusem (SARS-CoV-2) w Polsce, dzisiaj to już łącznie 35 nowych zakażeń, oto miasta, w których odnotowano dzisiejsze przypadki:

Warszawa – 5 przypadków, Łódź – 10 przypadków, Wrocław – 4 przypadki, Lublin – 8 przypadków, Gdańsk – 2 przypadki, Po jednym w Poznaniu, Opolu oraz Strachowicach.

Łącznie to już 103 osoby, które są oficjalnie zakażone w Polsce, trzy osoby zmarły. O wyzdrowiałych jeszcze nie ma oficjalnego komunikatu, ale mówi się, że jest takowych 13.

KOMUNIKAT MINISTERSTWA ROZWOJU

W związku z licznymi pytaniami i pojawiającymi się fake newsami informujemy, że obiekty handlowe działają normalnie. Nie rozważamy wprowadzenia nakazu dotyczącego zamykania obiektów handlowych. Zarówno pracownicy takich obiektów, jak i klienci, są proszeni o przestrzeganie wytycznych dotyczących przestrzegania zasad higieny, o których informuje Główny Inspektorat Sanitarny.

Objawy zarażenia koronawirusem:

Kaszel, gorączka, trudności z oddychaniem oraz zapalenie płuc. Wirus ten najbardziej niebezpieczny jest dla osób często chorujących, starszych i z mało odpornym organizmem. – tak przedstawione były objawy zarażenia kilka dni temu, natomiast Xinhua podaje niepokojące informacje od lekarzy ze szpitala z Wuhan. Według ich informacji początkowym objawem zakażenia koronawirusem nie tylko jest gorączka i problemy układu oddechowego, lecz również problemy z układem trawiennym, nerwowym, sercowo-naczyniowym, a nawet problemy okulistyczne.

CO ZROBIĆ BY NIE ZOSTAĆ ZARAŻONYM?

Najważniejszą rzeczą jest częste mycie rąk. Nie dotykajmy twarzy bez ówczesnego umycia dłoni. Zadbajmy o rodziców bądź dziadków. Jeśli możemy, pomóżmy robić im zakupy, aby nie musieli przbywać w dużych skupiskach osóbJeśli władze wprowadzą obostrzenia, stosujmy się do nich.

Bardzo prosimy o udostępnienie, niech dotrze to do jak największej ilości osób!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *