Atak terrorystyczny w Wielkiej Brytanii – MAMY NAGRANIE!

Zastrzelony został mężczyzna, który na południu Londynu około godziny 14 popołudniu zaatakował zwykłych przechodniów nożem. Akt ten uznany jest jako atak terrorystyczny. Zdarzenie miało miejsce w Streatham. Policja potwierdza – mężczyzna ranił nożem przypadkowych przechodniów. Po godzinie 14 było słychać trzy strzały – wtedy to policja zastrzeliła napastnika.

“Mężczyzna został zastrzelony przez uzbrojonych funkcjonariuszy. Na tym etapie podejrzewamy, że kilka osób zostało ranionych nożem. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia” – poinformowała na mediach społecznościowych Policja. Po chwili dodano informacje, że ranne są prawdopodobnie dwie osoby. Na tę chwilę o ofiarach śmiertelnych nie ma informacji.

Policja informuje: Był to akt terrorystyczny:

Na miejscu zdarzenia znajdują się służy pogotowia ratunkowego, okolica jest dokładnie zabezpieczona oraz patrolowana przez śmigłowiec.

“Dziękuję wszystkim służbom obecnym na miejscu zdarzenia w Streatham” – napisał na Twitterze premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson. “Moje myśli są z rannymi i wszystkimi poszkodowanymi” – dodał szef rządu.

Oto jedno z nagrań z miejsca zdarzenia, widnieją na nim policjanci oraz mężczyzna leżący na chodniku:

https://twitter.com/ASBreakingNews/status/1223991314355818502?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1223991314355818502&ref_url=https%3A%2F%2Ftvn24.pl%2Fswiat%2Fwielka-brytania-atak-terrorystyczny-w-londynie-nozownik-zastrzelony-3737478

O wszystkich informacjach będziemy informować Was na bieżąco!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *