Atak terrorystyczny w Wielkiej Brytanii – MAMY NAGRANIE!


Warning: Undefined property: stdClass::$type in /home/klient.dhosting.pl/lubombo7/otsm.pl/public_html/wp-content/themes/hueman/functions/init-wp-core-filters.php on line 54

Zastrzelony został mężczyzna, który na południu Londynu około godziny 14 popołudniu zaatakował zwykłych przechodniów nożem. Akt ten uznany jest jako atak terrorystyczny. Zdarzenie miało miejsce w Streatham. Policja potwierdza – mężczyzna ranił nożem przypadkowych przechodniów. Po godzinie 14 było słychać trzy strzały – wtedy to policja zastrzeliła napastnika.

“Mężczyzna został zastrzelony przez uzbrojonych funkcjonariuszy. Na tym etapie podejrzewamy, że kilka osób zostało ranionych nożem. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia” – poinformowała na mediach społecznościowych Policja. Po chwili dodano informacje, że ranne są prawdopodobnie dwie osoby. Na tę chwilę o ofiarach śmiertelnych nie ma informacji.

Policja informuje: Był to akt terrorystyczny:

Na miejscu zdarzenia znajdują się służy pogotowia ratunkowego, okolica jest dokładnie zabezpieczona oraz patrolowana przez śmigłowiec.

“Dziękuję wszystkim służbom obecnym na miejscu zdarzenia w Streatham” – napisał na Twitterze premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson. “Moje myśli są z rannymi i wszystkimi poszkodowanymi” – dodał szef rządu.

Oto jedno z nagrań z miejsca zdarzenia, widnieją na nim policjanci oraz mężczyzna leżący na chodniku:

O wszystkich informacjach będziemy informować Was na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *