368 ZGONÓW W CIĄGU 24h WE WŁOSZECH – PONAD 3500 NOWYCH ZAKAŻEŃ. TRAGEDIA!! [PILNE]

Jest najnowszy raport, który podaje statystyki z ostatniej doby we Włoszech, niestety, ale liczy nie maleją wręcz przeciwnie, nabierają szaleńczego tempa. Wygląda to fatalnie.

W ciągu minionej doby zmarło AŻ 368 osób, to najbardziej śmiercionośna doba od początku epidemii we Włoszech.

Pełne statystyki z ostatnich 24 godzin we Włoszech:

-Zakażonych: 20603 (+3590 w 24h), -Zgonów: 1809 (+368 w 24h), -Wyzdrowiałych: 2335 (+369 w 24h), -Na OIOM: 1672 (+154 w 24h)

źródło informacji – kikś – facebook, lukaszbok_kiks – instagram.

W Polsce odnotowano już 119 zakażeń koronawirusem (SARS-CoV-2), 3 osoby zmarły.

APEL ŁÓDZKIEGO SANEPIDU:

Łódzki sanepid szuka ludzi, którzy 6 marca (piątek) wieczór przebywały w lokalu “Agrafka” przy ul. Piotrkowskiej 90.

Komunikat pojawił się na stronie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Łodzi. 

Sanepid apeluje do osób, które wtedy przebywały w lokalu w godzinach od 20 do około północy. Jest to bardzo ważne, ponieważ jak się później okazało kilka osób z tej imprezy pozytywnie przeszły test na obecność koronawirusa. Jeśli byłeś/byłaś bądź jesteś świadkiem i wiesz kto mógł tam przebywać, sanepid prosi o kontakt pod numer tel. 42 253 99 00 lub 600 241 646. Jeśli nie, udostępnij ten artykuł, aby komunikat dotarł do jak największej ilości osób!! PILNE!

Objawy zarażenia koronawirusem:

Kaszel, gorączka, trudności z oddychaniem oraz zapalenie płuc. Wirus ten najbardziej niebezpieczny jest dla osób często chorujących, starszych i z mało odpornym organizmem. – tak przedstawione były objawy zarażenia kilka dni temu, natomiast Xinhua podaje niepokojące informacje od lekarzy ze szpitala z Wuhan. Według ich informacji początkowym objawem zakażenia koronawirusem nie tylko jest gorączka i problemy układu oddechowego, lecz również problemy z układem trawiennym, nerwowym, sercowo-naczyniowym, a nawet problemy okulistyczne.

CO ZROBIĆ BY NIE ZOSTAĆ ZARAŻONYM?

Najważniejszą rzeczą jest częste mycie rąk. Nie dotykajmy twarzy bez ówczesnego umycia dłoni. Zadbajmy o rodziców bądź dziadków. Jeśli możemy, pomóżmy robić im zakupy, aby nie musieli przbywać w dużych skupiskach osóbJeśli władze wprowadzą obostrzenia, stosujmy się do nich.

Bardzo prosimy o udostępnienie, niech dotrze to do jak największej ilości osób!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *