Zdesperowany Neymar prosi o pomoc piłkarzy

O tym, że Neymar chce opuścić Paris Saint-Germain i powrócić do Barcelony wiadomo od dawna. Niestety latem 2019 roku PSG pozostawało nieugięte i do transferu nie doszło, więc Neymar chce w końcu wziąć sprawy w swoje ręce i dopilnować transferu.

Barcelona oferowała latem za Neymara 130 mln euro oraz dwóch zawodników, ale PSG pozostawało nieugięte.

Okazja do poproszenia o pomoc piłkarzy pojawiła się w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia w Urugwaju na wyjątkowej uroczystości Luisa Suareza i Sofii Balbi. Tego dnia, w dziesiątą rocznicę ślubu odnowili oni bowiem przysięgę małżeńską.

Na uroczystości, poza oczywiście Luisem Suarezem pojawił się Lionel Messi, więc dla Neymara była to świetna okazja, aby porozmawiać z przyjaciółmi o swoim powrocie do Barcelony i poprosić ich o wsparcie.

Kwota jaką trzeba zapłacić za Neymara to 180 mln euro, a została on ustalona przez FIFA. Gra on w PSG od 3 lat, a sam kontrakt podpisał nie mając jeszcze 28 lat.

Tym razem Duma Katalonii chce przygotować transfer zdecydowanie wcześniej, aby udało się go pomyślnie sfinalizować.

Brazylijczyk występował na Camp Nou w latach 2013-2017, gdzie zdobył wszystkie możliwe trofea. Jego odejście było więc niespodzianką, ale przechodząc do PSG za 222 mln euro stał się najdroższym piłkarzem świata.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.