Zdesperowany Neymar prosi o pomoc piłkarzy

O tym, że Neymar chce opuścić Paris Saint-Germain i powrócić do Barcelony wiadomo od dawna. Niestety latem 2019 roku PSG pozostawało nieugięte i do transferu nie doszło, więc Neymar chce w końcu wziąć sprawy w swoje ręce i dopilnować transferu.

Barcelona oferowała latem za Neymara 130 mln euro oraz dwóch zawodników, ale PSG pozostawało nieugięte.

Okazja do poproszenia o pomoc piłkarzy pojawiła się w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia w Urugwaju na wyjątkowej uroczystości Luisa Suareza i Sofii Balbi. Tego dnia, w dziesiątą rocznicę ślubu odnowili oni bowiem przysięgę małżeńską.

Na uroczystości, poza oczywiście Luisem Suarezem pojawił się Lionel Messi, więc dla Neymara była to świetna okazja, aby porozmawiać z przyjaciółmi o swoim powrocie do Barcelony i poprosić ich o wsparcie.

Kwota jaką trzeba zapłacić za Neymara to 180 mln euro, a została on ustalona przez FIFA. Gra on w PSG od 3 lat, a sam kontrakt podpisał nie mając jeszcze 28 lat.

Tym razem Duma Katalonii chce przygotować transfer zdecydowanie wcześniej, aby udało się go pomyślnie sfinalizować.

Brazylijczyk występował na Camp Nou w latach 2013-2017, gdzie zdobył wszystkie możliwe trofea. Jego odejście było więc niespodzianką, ale przechodząc do PSG za 222 mln euro stał się najdroższym piłkarzem świata.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *