Znalazł lek na koronawirusa. Zdradził proces swojego leczenia! [PILNE]

25-letni Connor Red zdobył niesamowity rozgłos na całym świecie poprzez WYLECZENIE SIE Z KORONAWIRUSA. Brytyjczyk około 2 miesiące temu zaraził się wirusem przez to, że przebywał w Chinach w mieście Wuhan. Objawy się sprawdziły, udał się do szpitala. Jednak tam odmówił leczenia i przyjmowania antybiotyków i stwierdził, że wyleczy się sam. Jest pewien, że wyleczył wirusa sam. Jednak ten sposób wydaje się dość kontrowersyjny. 25-letni Brytyjczyk postanowił leczyć się na własną rękę popularną szczególnie w Irlandii i Szkocji miksturą zwaną hot toddy lub też hot whiskey. 

– Używałem inhalatora, który łagodził kaszel i piłem gorącą whisky z miodem, dopóki się nie skończyła – powiedział 25-latek w rozmowie z “Daily Mail”. – Sposób ten jest bardzo staroświecki, lecz mężczyzna twierdzi, że to wystarczyło aby pokonać śmiertelnego wirusa, który przedostaje się do krajów całego świata z Chin. Connor Red odmówił leczenia szpitalnego, ponieważ nie chciał przyjmować żadnych leków. – źródło fakt.pl

W Polsce odnotowano już 111 zakażeń koronawirusem (SARS-CoV-2), 3 osoby zmarły.

Objawy zarażenia koronawirusem:

Kaszel, gorączka, trudności z oddychaniem oraz zapalenie płuc. Wirus ten najbardziej niebezpieczny jest dla osób często chorujących, starszych i z mało odpornym organizmem. – tak przedstawione były objawy zarażenia kilka dni temu, natomiast Xinhua podaje niepokojące informacje od lekarzy ze szpitala z Wuhan. Według ich informacji początkowym objawem zakażenia koronawirusem nie tylko jest gorączka i problemy układu oddechowego, lecz również problemy z układem trawiennym, nerwowym, sercowo-naczyniowym, a nawet problemy okulistyczne.

CO ZROBIĆ BY NIE ZOSTAĆ ZARAŻONYM?

Najważniejszą rzeczą jest częste mycie rąk. Nie dotykajmy twarzy bez ówczesnego umycia dłoni. Zadbajmy o rodziców bądź dziadków. Jeśli możemy, pomóżmy robić im zakupy, aby nie musieli przbywać w dużych skupiskach osóbJeśli władze wprowadzą obostrzenia, stosujmy się do nich.

Bardzo prosimy o udostępnienie, niech dotrze to do jak największej ilości osób!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *