Wydano list gończy za zabójczynią. Policja wyznaczyła nagrodę.

Sąd Okręgowy w Bydgoszczy wydał list gończy za 43-letnią Dorotą Kaźmierską. Kobieta została skazana za zabójstwo na 25 lat więzienia. Kiedy dostała przerwę w odbywaniu kary, uciekła z zakładu karnego. Za informacje, które przyczynią się do jej odnalezienia została wyznaczona nagroda.

Dorota Kaźmierska została skazana 25 lat pozbawienia wolności za zabójstwo, do którego doszło w nocy z 29 na 30 maja 2008 roku w Bydgoszczy przy ulicy Pokładowej. Skazana kobieta trafiła następnie do jednostki penitencjarnej. W październiku 2013 roku 43-latce udzielono przerwy w odbywaniu kary, po której nie wróciła do zakładu karnego. Od tego czasu jest poszukiwana przez policję.

W dniu 13.03.2018 roku Sąd Okręgowy w Bydgoszczy wydał list gończy za poszukiwaną. Wyznaczono także nagrodę w wysokości 10.000 złotych za przyczynienie się do zatrzymania Doroty Kaźmierskiej.

Sprawę dotyczącą poszukiwań prowadzą policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do zatrzymania poszukiwanej można przekazać policjantom pod nr telefonu 997.

 Facebook Pinterest

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *