Matka zorganizowała zgwałcenie swojej 16-letniej córki

Peta Butler – bo tak nazywa się kobieta, która teraz ma 31 lat zdecydowała opowiedzieć się w telewizji to co przytrafiło jej się kiedy miała lat 16. Był to dla niej ogromny koszmar. W 2005 roku z matką wybrały się na wycieczkę, miały spędzić weekend razem, poplotkować, takie typowe babskie wieczory. Okazało się jednak, że w tej wycieczce będzie im też towarzyszył aktualny wtedy partner jej matki. Peta wtedy jeszcze nie wiedziała, że jest on tam tylko po to, żeby ją bestialsko wykorzystał.

Dziewczyna przeżyła straszny koszmar. W 2005 roku jej 47-letnia poznała mężczyznę na portalu randkowym, związali się ze sobą. Po pewnym czasie w ich chorych umysłach urodził się pomysł, aby właśnie jej “partner” zgwałcił jej córkę. Matka zachęcała go do tego długi czas, podkreślała wdzięki swojej córki “jest jak moja młodsza wersja”.

Nastał ten wieczór. Matka upiła swoją córkę z pokoju hotelowym i kiedy 16-letnia dziewczynka prawie nieprzytomna leżała na łóżku jej matka opuściła pokój. Wszedł tam natomiast mężczyzna, którego poznała na portalu randkowym. Dziewczyna to zobaczyła, wystraszyła się i próbowała wyjść z pokoju, jednak ten skutecznie jej to uniemożliwił. Ściągnął spodnie i zaczął ją bestialsko wykorzystywać.

Podczas całego zajścia Peta modliła się, żeby jej mama wróciła i ją uratowała, jednak po wszystkim gdy wyszła z pokoju zobaczyła swoją mamę obok drzwi palącą papierosa. 47-letnia kobieta przytuliła swoją córkę i powiedziała, że wszystko będzie dobrze.

Peta zrozumiała, że matka o wszystkim wiedziała. Tydzień później dziewczyna opowiedziała o gwałcie nauczycielce, która następnie powiadomiła policję.

Theresę skazano na 4 lata więzienia, ale Thommo wciąż jest bezkarny. Mężczyzna zdołał uciec i nadal jest poszukiwany.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *