Pobił żonę, zrobił jej zdjęcia aby pochwalić się kolegom. Kobieta zmarła.

Kobieta siedzi na kanapie. Jej ciało wygląda tak fatalnie, że ciężko powiedzieć, która część ciała ucierpiała najbardziej. Siniaki pokrywają jej uda, kolana, ręce, ogromny krwiak rośnie pod okiem. Ma na sobie tylko czerwoną bieliznę. W najbrutalniejszych filmach tak to nie wygląda.. A historia ta wydarzyła się naprawdę.

Kobieta którą widzimy na zdjęciu to Rosjanka Anastasia Ovsiannikova. Osobą, która ją tak brutalnie pobiła to jest jej mąż – Maxim Gribanov. Oboje pochodzą z Lebedyan, na zachodzie Rosji. Jak się później okazało Maxim pobił ją za to, że chciała go zostawić. Kobieta była bita, kopana przez kilka godzin, po całym zajściu Maxim zrobił jej zdjęcia i pochwalił się kolegom swoją “władzą” nad żoną.

28-latka zadzwoniła na pogotowie, trafiła do szpitala z wieloma uszkodzeniami ciała oraz krwiakami w stanie bardzo ciężkim. Zapadła w śpiączkę i niestety niecały tydzień później zmarła. Przyjaciółki oraz rodzina potwierdziły doniesienia o tym, że Anastasia chciała odejść od partnera jednak za każdym razem bała się zdobyć na odwagę, ponieważ wiedziała, iż Maxim jest nieobliczalny i nie wiedziała jak zareaguje. Maxim znęcał się nad nią od kilku lat.

„Była zabawną, pełną nadziei kobietą, ale ten mężczyzna zniszczył jej życie. Powinien być potraktowany tak, jak on potraktował swoją żonę” – powiedział jeden ze znajomych zmarłej.

Za swój okrutny czyn Gribanov spędzi w więzieniu 15 lat.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *