Ofiary koronawirusa nie mogą zostać POGRZEBANE! Dlaczego?

CKZ – Chińska Komisja Zdrowia podaje, że wszystkie ofiary koronawirusa muszą być natychmiastowo skremowane. Pogrzeby nie są dozwolone ponieważ wirus ma możliwość rozprzestrzeniania się.

30 tycznia (tj. czwartek) odbyło się pilne posiedzenie ŚOZ (Światowej Organizacji Zdrowia) – na posiedzeniu tym eksperci zdecydowali się o ogłoszeniu zagrożenia zdrowia publicznego o zasięgu międzynarodowym. Powodem tej decyzji jest szybki rozwój wirusa w krajach innych niż Chiny.

WHO podkreśla dobrą pracę, którą wykonują Chiny, aby zatrzymać epidemie. Światowa Organizacja Zdrowia dodaje, że ogłoszenie zagrożenia zdrowia publicznego o zasięgu międzynarodowym zostało wprowadzone nie ze względu na Chiny, lecz poprzez obawy, że koronawirus (2019-nCoV) przedostanie się do kraju, w którym system opieki nie jest tak dobry jak w Chinach i mogłoby dojść do wielkiego dramatu.

Od początku roku do dnia dzisiejszego tj. 29 luty (sobota) zanotowano aż 85 203 OFICJALNYCH przypadków zakażenia wirusem COVID-19. Liczba zgonów wynosi 2921 osób. Informacje te podał Głowny Inspektor Sanitarny. Zalecane jest niepodróżowanie do krajów, w których epidemia wygląda na bardzo poważną tj. m.in. Chiny i Włochy.

Włochy informują od 239 nowych przypadkach zakażenia oraz kolejnych 8 zgonach. Łącznie jest to już 1128 zakażeń i 29 zgonów. Te liczby zaczynają wyglądać już bardzo groźnie.

Objawy zarażenia koronawirusem:

Kaszel, gorączka, trudności z oddychaniem oraz zapalenie płuc. Wirus ten najbardziej niebezpieczny jest dla osób często chorujących, starszych i z mało odpornym organizmem. – tak przedstawione były objawy zarażenia kilka dni temu, natomiast Xinhua podaje niepokojące informacje od lekarzy ze szpitala z Wuhan. Według ich informacji początkowym objawem zakażenia koronawirusem nie tylko jest gorączka i problemy układu oddechowego, lecz również problemy z układem trawiennym, nerwowym, sercowo-naczyniowym, a nawet problemy okulistyczne.

Personel medyczny chińskiej armii wyruszył do Wuhan, by wspomóc lekarzy w walce z rozprzestrzeniającym się koronawirusem.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *