Dramatyczna walka o życie po wejściu do własnej łazienki

Kobieta wchodząc do łazienki zupełnie nie zdawała sobie sprawy, że w środku spotka ją jakiekolwiek niebezpieczeństwo. W pewnym momencie jej rodzina usłyszała krzyki, więc prędko pobiegli, aby zobaczyć co się stało i jej pomóc.

To co zobaczyli tuż po wejściu, z pewnością bardzo ich zszokowało. Kobieta walczyła o życie we własnej łazience z ogromnym wężem. Z pewnością nikt nie spodziewał się, że we własnej łazience może znajdować się takie niebezpieczeństwo.

Całe zdarzenie miało miejsce w Tajlandii, a z relacji córki wynika, że po wejściu do łazienki wszędzie była krew. Tym ogromnym wężem okazał się pyton, który wgryzł się w udo kobiety i nie chciał jej puścić. Mimo, że kobieta starała się go oderwać chwytając za głowę.

Na pomoc przybiegły również dzieci, które przyniosły ze sobą nóż. Niestety okazało się, że skóra węża jest zbyt twarda, a nóż tępy, więc ześlizgiwał się on i poranił kobietę. Z sekundy na sekundę sprawa wyglądała coraz gorzej, a pyton zaczynał coraz mocniej zaciskać się wokół uda kobiety, która była już totalnie wycieńczona.

Dopiero, gdy syn przybiegł z młotkiem, a córka z nożem tapicerskim udało się uwolnić kobietę. Po wszystkim syn szybko zamknął łazienkę, a matkę zawiózł do szpitala. Zawiadomiona została również policja, która po przyjeździe zajęła się wężem.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *