12-LATKA ZAKAŻONA KORONAWIRUSEM WALCZY O ŻYCIE… [PILNE]!

Koronawirus atakuje zarówno Polsce jak i cały świat. Codziennie dochodzą do nas informację o kolejnych tysiącach przypadków zakażenia wirusem. W Polsce liczby rosną z dnia na dzień.Miejmy nadzieje, że liczby będą spadać. Dziś doszło 51 nowych zakażonych koronawirusem (SARS-CoV-2) oraz jedna osoba zmarła.

12-latka zakażona koronawirusem (SARS-CoV-2) walczy o życie!

15 marca u 12-letniej Emmy stwierdzono zapalenie płuc, następnie jak się okazało testy na obecność koronawirusa (SARS-CoV-2) wyszły pozytywnie. W sobotę dziewczynka podpięta była pod respiratorem, walczy o każdy oddech. Lekarz określa jej stan jako stabilny.

Emma nie ma żadnych chorób towarzyszących. Nie wiadomo także w jaki sposób mogła zarazić się, ponieważ nigdzie nie podróżowała.

Informacja ta została oficjalnie potwierdzona przez szpital w Atlancie.

– Wszyscy mówią, że to nie zagraża młodym ludziom. Ale oto 12-latka walczy o życie przez koronawirusa. Ludzie muszą zachowywać dystans społeczny. Ludzie muszą dbać o swoje dzieci. Ludzie muszą zacząć brać to na poważnie – mówi z naciskiem Anthony w rozmowie z CNN.

Objawy zarażenia koronawirusem:

Kaszel, gorączka, trudności z oddychaniem oraz zapalenie płuc. Wirus ten najbardziej niebezpieczny jest dla osób często chorujących, starszych i z mało odpornym organizmem. – tak przedstawione były objawy zarażenia kilka dni temu, natomiast Xinhua podaje niepokojące informacje od lekarzy ze szpitala z Wuhan. Według ich informacji początkowym objawem zakażenia koronawirusem nie tylko jest gorączka i problemy układu oddechowego, lecz również problemy z układem trawiennym, nerwowym, sercowo-naczyniowym, a nawet problemy okulistyczne.

CO ZROBIĆ BY NIE ZOSTAĆ ZARAŻONYM?

Najważniejszą rzeczą jest częste mycie rąk. Nie dotykajmy twarzy bez ówczesnego umycia dłoni. Zadbajmy o rodziców bądź dziadków. Jeśli możemy, pomóżmy robić im zakupy, aby nie musieli przbywać w dużych skupiskach osóbJeśli władze wprowadzą obostrzenia, stosujmy się do nich.

Bardzo prosimy o udostępnienie, niech dotrze to do jak największej ilości osób

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *