UWIELBIANY SERIAL ZNIKA Z ANTENY POLSATU, WIEMY KIEDY BĘDZIE OSTATNI ODCINEK!

Koronawirus atakuje zarówno Polsce jak i cały świat. Codziennie dochodzą do nas informację o kolejnych tysiącach przypadków zakażenia wirusem. W Polsce liczby rosną z dnia na dzień.Miejmy nadzieje, że liczby będą spadać.

Około godziny 14:00 Ministerstwo Zdrowia opublikowało wpis na twitterze, w którym ogłaszają nową liczbę zakażonych koronawirusem (SARS-CoV-2) w Polsce!

Oto wpis Ministerstwa Zdrowia:

Mamy 45 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Przypadki dotyczą.: 10 osób z woj. łódzkiego, 9 osób z woj. dolnośląskiego, 8 osób z woj. wielkopolskiego, 6 osób z woj. małopolskiego, 5 osób z woj. podkarpackiego, 3 osób z woj. lubelskiego oraz po 1 osobie z pomorskiego, opolskiego, podlaskiego i zachodniopomorskiego. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 1289/16 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

ZNIKA ZNANY POLSKI SERIAL Z ANTENY POLSATU!

Efektem pandemii koronawirusa (SARS-CoV-2) jest to, że świat stanął w miejscu. Także seriale, które nie miały nakręconych dużo odcinków “do przodu” będą musieli zawiesić swoje produkcje i na czas nieokreślony znikną z anteny.

Dziś dowiedzieliśmy się o tym, że Pierwsza Miłość – serial uwielbiany przez bardzo duże grono osób niedługo zniknie z anteny Polsatu. Polsat zmuszony jest wprowadzić zmiany w wiosennej ramówce. Wiadomo kiedy ukaże się ostatni odcinek Pierwszej Miłości.

Polsat jakiś czas temu ogłosił już zawieszenie pierwszego programu ze względu na panującą pandemie w kraju. Był to Taniec z gwiazdami. Początkowo odcinki miały odbywać się bez udziału publiczności na żywo, jednak wkrótce emisja została oficjalnie odwołana. Powrót planowany jest na wrzesień. A co z Pierwszą Miłością?

Decyzja o rezygnacji z emisji popularnego serialu telewizji Polsat Pierwsza Miłość, została oficjalnie potwierdzona przez producentów stacji.

– Ze względów na epidemię wstrzymane zostały zdjęcia na planach. Oznacza to w praktyce, że większość zamówień telewizyjnych do ramówki wiosennej nie zostanie zrealizowana w całości. – słowa prezesa Grupy ATM, Andrzej Muszyńskiego.

Ostatni odcinek Pierwszej Miłości obejrzymy 16 kwietnia w czwartek. Od tamtej pory o godzinie 18:00 w miejsce Pierwszej Miłości emitowane będą powtórki paradokumentu Sekrety rodziny.

Będziecie tęsknić za bohaterami serialu, którego akcja rozgrywa się w pięknym mieście Wrocławiu? Podziel się w komentarzu swoimi odczuciami!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *