program partnerski nazwa.pl

Program Partnerski nazwa.pl – dodatkowy zarobek na wyciągnięcie ręki

Spółka nazwa.pl uznawana jest za lidera branży IT w Polsce, od lat dostarczając klientom najlepsze rozwiązania technologiczne pod własną działalność w sieci. Oprócz oferty sprawdzonych usług internetowych firma umożliwia również udział w programie afiliacyjnym, pozwalającym uzyskać prowizję w zamian za polecanie usług. Warto się z nim zapoznać.

Wyjątkowość na tle konkurencji

Na pierwszy rzut oka Program Partnerski nazwa.pl nie różni się niczym od innych tego typu przedsięwzięć. Rekomendujemy usługi partnera, w zamian otrzymując wymierne korzyści. Tak to zawsze działa. Jednak wyjątkowość inicjatywy nazwa.pl tkwi w synergii dwóch czynników: najwyższych prowizji w Polsce za rekomendowanie usług internetowych oraz atrakcyjnej zniżki dla kupującego.

Ile możemy zarobić?

Program pozwala uzyskać aż do 50% prowizji od wpłaty za każdą nową zamówioną usługę w nazwa.pl. W przypadku gdy klient zdecyduje się odnowić ją na kolejny okres abonamentowy, otrzymamy wynagrodzenie w wysokości do 35% od płatności. Im więcej usług polecimy, tym wyższą prowizję uzyskamy. Brzmi jak truizm, jednak jeśli zajmujemy się działalnością, która pozwala na rekomendowanie usług IT większej liczbie osób, warto dodatkowo skontaktować się z nazwa.pl poprzez specjalny formularz, a zostaną nam aktywowane najwyższe stawki prowizyjne.

Zachęta dla kupującego

Spółka nazwa.pl oferuje sprawdzone rozwiązania zarówno dla hobbystów, chcących postawić swój własny blog w sieci, jak również dla firm z każdego segmentu gospodarki, które potrzebują najszybszych, pewnych, bezpiecznych i zaawansowanych usług pod swoje strony WWW, sklepy internetowe lub wymagające aplikacje. Czyni to ofertę nazwa.pl uniwersalną. Rekomendowanie rozwiązań spółki przez Partnerów zostało wzbogacone poprzez dodatkowy benefit także dla odbiorców usług. Każdy znajomy, klient czy partner biznesowy, który zdecyduje się na zakup z naszego polecenia, otrzyma 20% zniżki na dowolne produkty w nazwa.pl.

Rekomendowanie rozwiązań spółki przez Partnerów, zostało wzbogacone poprzez dodatkowy benefit także dla odbiorców usług. Każdy znajomy, klient czy partner biznesowy, który zdecyduje się na zakup z naszego polecenia, otrzyma 20% zniżki na dowolne produkty w nazwa.pl.

Jak to działa?

Do Programu Partnerskiego nazwa.pl nie trzeba zgłaszać formalnego akcesu. Wystarczy zarejestrować się na stronie nazwa.pl, następnie przejść do Panelu Klienta, w którym znajdziemy nasz indywidualny kod oraz utworzony na jego podstawie link polecający. Przekazujemy go naszym klientom i partnerom. Każda usługa zamówiona przez link lub kod będzie zliczana do naszej prowizji.

Zgromadzone środki możemy w każdej chwili przelać na swoje konto bankowe, możemy nimi opłacić również własne usługi w nazwa.pl.

20% rabatu na wszystkie usługi w nazwa.pl

KOD:

ja45-4856-7452

Jeśli jednak sami potrzebujecie zarejestrować domenę, szukacie najszybszego hostingu pod Wasze witryny, planujecie utworzyć sklep internetowy lub zabezpieczyć dane na dysku poprzez tworzenie regularnych kopii zapasowych w chmurze, przekazuję Wam kod rabatowy, który umożliwi zamówienie każdej usługi w nazwa.pl taniej o 20%!

Wystarczy wybrać interesujące Was rozwiązania, a następnie w koszyku w polu „Voucher” wpisać kod ja45-4856-7452. Rabat naliczy się automatycznie. Wam pozostaje cieszyć się najlepszymi usługami IT na rynku.

Gorąco zachęcam zarówno do udziału w Programie Partnerskim nazwa.pl, jak też do samodzielnego przetestowania nowoczesnych rozwiązań spółki w obniżonej cenie!

Podobne posty

One Comment

  1. Kolega tam sobie u nich trzyma stronę ja tylko mała wizytówkę, ale dzięki temu programowi miałem coś tam taniej a koledze wpadły jakies pieniądze wiec całkiem sprawnie to działa! Mogę polecić!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *