PREZYDENT I PREMIER PRZESZLI TESTY NA KORONAWIRUSA, SĄ WYNIKI!! [PILNE]

Po tym jak wczoraj oficjalne potwierdzenie zakażenie koronawiursem (SARS-CoV-2) ogłosił Minister Środowiska Michał Woś cały polski rząd musiał być przebadany i musiał przejść testy na obecność koronawirusa (SARS-CoV-2). Znamy wyniki prezydenta Andrzeja Dudy i premiera Mateuesza Morawieckiego.

Na szczytach władzy jest realna obawa, że wirus mógł dotknąć pracowników administracji państwowej wszystkich szczebli. Ale publicznie wszyscy tonują nastroje. Na szczęście prezydent oraz premier są zdrowi.

– Jest realna obawa, że wirus mógł dotknąć pracowników wszystkich szczebli. Od urzędników, przez ochroniarzy, po kierowców – mówią przedstawiciele Zjednoczonej Prawicy.

Dzisiaj rano, tj. 17.03.2020 r. stwierdzony kolejny zgon spowodowany zakażeniem koronawirsuem (SARS-CoV-2) w Polsce. To 57-letni mężczyzna, który leżał w Wałbrzychu. Miał choroby współistniejące.

Potwierdzono także kolejne 28 oficjalnych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Lącznie to już 205 osób, które są zakażone.

Oto województwa, w których odnotowano nowe przypadki:

woj. kujawsko-pomorskie – 7 osób, woj. pomorskie – 6 osob, woj. mazowieckie – 3 osoby,woj. lubelskie – 3 osoby, woj.śląskie – 3 osoby, woj.małopolskie – 2 osoby, woj.warmińsko-mazurskie – 2 osoby, woj.opolskie oraz zachodniopomorskie po jednym przypadku.

WAŻNY APEL SANEPIDU:

Łódzki sanepid szuka ludzi, którzy 6 marca (piątek) wieczór przebywały w lokalu “Agrafka” przy ul. Piotrkowskiej 90.

Sanepid apeluje do osób, które wtedy przebywały w lokalu w godzinach od 20 do około północy. Jest to bardzo ważne, ponieważ jak się później okazało kilka osób z tej imprezy pozytywnie przeszły test na obecność koronawirusa. Jeśli byłeś/byłaś bądź jesteś świadkiem i wiesz kto mógł tam przebywać, sanepid prosi o kontakt pod numer tel. 42 253 99 00 lub 600 241 646. Jeśli nie, udostępnij ten artykuł, aby komunikat dotarł do jak największej ilości osób!! PILNE!

Objawy zarażenia koronawirusem:

Kaszel, gorączka, trudności z oddychaniem oraz zapalenie płuc. Wirus ten najbardziej niebezpieczny jest dla osób często chorujących, starszych i z mało odpornym organizmem. – tak przedstawione były objawy zarażenia kilka dni temu, natomiast Xinhua podaje niepokojące informacje od lekarzy ze szpitala z Wuhan. Według ich informacji początkowym objawem zakażenia koronawirusem nie tylko jest gorączka i problemy układu oddechowego, lecz również problemy z układem trawiennym, nerwowym, sercowo-naczyniowym, a nawet problemy okulistyczne.

CO ZROBIĆ BY NIE ZOSTAĆ ZARAŻONYM?

Najważniejszą rzeczą jest częste mycie rąk. Nie dotykajmy twarzy bez ówczesnego umycia dłoni. Zadbajmy o rodziców bądź dziadków. Jeśli możemy, pomóżmy robić im zakupy, aby nie musieli przbywać w dużych skupiskach osóbJeśli władze wprowadzą obostrzenia, stosujmy się do nich.

Bardzo prosimy o udostępnienie, niech dotrze to do jak największej ilości osób!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *