JASNOWIDZ JACKOWSKI PODAŁ DATE KOŃCA PANDEMII KORONAWIRUSA! [PILNE]

Znany polski jasnowidz Jackowski z Człuchowa zabrał głos w sprawie koronawirusa. W swojej wizji twierdzi, że zobaczył termin końca koronawiursa, wypowiedział się także jak można się go ustrzec!

Na swoim kanale Youtube jasnowidz prowadził transmisje i zapytany jak długo będzie trwała pandemia w Polsce w związku z koronawirusem odpowiedział, że już za kilka dni koronawirus przestanie zaprzątać głowy Polaków. Aby ustrzec się zakażeniu jedzmy cebulę – “Cebula daje bezpieczeństwo, nawet jeśli raz dziennie ugryźlibyśmy surową cebulę i ją zjedli, to nam to nie zaszkodzi” – dodał Jackowski.

Jasnowidz podał też konkretną datę. Jest to 17 marca – po tej dacie pandemia ma zacząć tracić na swojej sile i koronawirus zacznie ustępować.

Dzisiaj, tj 13.03.2020 r. zdiagnozowano kolejne 13 przypadków zakażenia koronawirusem (SARS-CoV-2) w Polsce. Łącznie daje to już oficjalnie 64 zakażonych osób, jedna osoba zmarła. Oto miasta, w których odnotowano dzisiejsze przypadki:

Leżajsk – dwie osoby, Łódź – trzy nowe przypadki, Szczecin – dwie osoby, po jednym przypadku w Warszawie, Poznaniu, Nisko, Zawierciu, Wrocławiu, Lublinie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *