huawei watch fit 2

Huawei Watch Fit 2 – jakie funkcje oferuje?

Huawei Watch Fit 2 to inteligentny zegarek sportowy, który łączy w sobie styl i funkcjonalność. Jest lekki i wygodny w noszeniu, a jednocześnie oferuje szereg przydatnych funkcji, takich jak monitorowanie aktywności fizycznej, pomiar tętna czy komunikacja ze smartfonem. Zegarek posiada również kilka trybów sportowych, dzięki którym można lepiej monitorować swoje postępy w ćwiczeniach. Co oferuje i czy warto go zakupić?

Jakie funkcje ma Huawei Watch Fit 2

Smartwatch Huawei Watch Fit 2 jest wyposażony w funkcję monitorowania aktywności fizycznej, która pomaga śledzić ilość spalanych kalorii, liczbę kroków, dystans, tempo, czas ćwiczeń oraz tętno. Co więcej, automatycznie wykryje czas odpoczynku, a także powiadomi nas o braku aktywności. Możemy też zapisać w nim swoje plany treningowe, a po zakończeniu ćwiczeń otrzymać stosowny raport. Nie sposób nie wspomnieć również o tym, że dokona on pomiaru SPO2 (saturacji) oraz nawodnienia, co w czasie treningu jest równie istotne.

Posiada on również funkcję śledzenia snu, dzięki czemu można monitorować jego jakość oraz dowiedzieć się, jak dobrze się wysypiamy.

Wśród dodatkowych funkcji Huawej Watch Fit 2 warto dodać, że możemy przechowywać w pamięci do 5000 utworów oraz prowadzić dzięki niemu rozmowy głosowe. Rzecz jasna po połączeniu z telefonem.

Wyświetlacz i bateria w Huawei Watch Fit 2

Huawei Watch Fit 2 ma przekątną 17,4 cala oraz matrycę AMOLED, dzięki której kolory są dobrze widoczne, a jasność w każdych warunkach odpowiednia. Waga smartwatcha to jedynie 26 gram, więc noszenie go na ręce jest praktycznie niewyczuwalne i bardzo wygodne.

Jeśli chodzi o baterię, to ma ona dość dużą pojemność, więc nie trzeba tak często ładować smartwatcha. Według zapewnień producenta na jednym ładowaniu Huawei Watch Fit 2 potrafi pracować nawet 10 dni, choć korzystając z niektórych funkcji np. GPS czas ten może się oczywiście skrócić. Jednak mimo to jest to bardzo dobry wynik, jak na urządzenia tego typu.

Czy warto kupić?

Dla osób, które szukają odpowiedniego smartwatcha do ćwiczeń, Huawei Watch Fit 2 jest dobrym wyborem i kosztuje obecnie niespełna 600 złotych. Oferuje wiele rozbudowanych funkcji treningowych, sportowy design oraz wygodny dostęp do istotnych informacji oraz opcji łączności. W zasadzie jedynym minusem urządzenia jest brak NFC do zbliżeniowych płatności, choć niektórym z pewnością to nie przeszkadza. Jednak, gdyby nie to, Huawei Watch Fit 2 z pewnością byłby jednym z lepszych, o ile nie najlepszym wyborem w tej kategorii cenowej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *