CÓRKA KASI KOWALSKIEJ WALCZY O ŻYCIE. JEST INTUBOWANA. APEL PIOSENKARKI!! [PILNE]!!!

Koronawirus atakuje zarówno Polsce jak i cały świat. Codziennie dochodzą do nas informację o kolejnych tysiącach przypadków zakażenia wirusem. W Polsce liczby rosną z dnia na dzień.Miejmy nadzieje, że liczby będą spadać.

Około godziny 20:00 Ministerstwo Zdrowia opublikowało wpis na twitterze, w którym ogłaszają nową liczbę zakażonych koronawirusem (SARS-CoV-2) w Polsce!

Oto wpis Ministerstwa Zdrowia:

Mamy 49 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 27 osób z woj. mazowieckiego, 6 osób z woj. zachodniopomorskiego, 4 osób z woj. wielkopolskiego, 4 osób z woj. świętokrzyskiego, 4 osób z woj. dolnośląskiego, 3 osób z woj. podkarpackiego oraz 1 osoby z woj. opolskiego. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 1389/16 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Znana Polska piosenkarka wczoraj wieczorem opublikowała w sieci nagranie, w którym zrozpaczona informuje o tym, że jej córka leży w londyńskim szpitalu. – Kochani, jeżeli nie musicie, nie wychodźcie, zostańcie w domu – zaapelowała do młodych ludzi.

Piosenkarka opowiada o tym, że dostała dziś telefon ze szpitalu, w którym przebywa jej córka. Została zapytana czy zgadza się na intubację córki, czyli umieszczenie rurki w tchawicy w celu udrożnienia dróg oddechowych.

Artystka na nagraniu nie podaje przyczyn hospitalizacji córki, ale z jej słów i apelu może wynikać, że 22-latka może być zakażona koronawirusem.

– Zainspirował mnie do nagrania tego filmiku jeden z lekarzy, który powiedział mi: niech pani przemówi do rozumu młodym ludziom, bo oni sobie nie zdają sprawy, co się dzieje – powiedziała.

– Nie potrafię płakać, choć dzisiaj wiele godzin wypłakałam. Kochani, jeżeli nie musicie, nie wychodźcie, zostańcie w domu – podsumowała.

Aleksandra Julia Yoriadis, 23-letnia córka Kasi Kowalskiej, jest projektantką. Na co dzień mieszka w Londynie.

TRZYMAMY KCIUKI ZARÓWNO ZA JULKĘ JAK I ZA KAŻDĄ OSOBĘ, KTÓRA WALCZY O ŻYCIE W SZPITALACH NA CAŁYM ŚWIECIE!

Kasi Kowalskiej zależy, aby ten apel trafił do jak największej ilości osób, a szczególnie do młodzieży. UDOSTĘPNIJMY TO NA SWOJEJ TABLICY I POMÓŻMY!

źródło tvn24.pl

Podobne posty

One Comment

  1. Pani Kasiu całym sercem jestem z Panią i córką. Proszę nie trcić nadzieji. Moja córka po podtopieniu na miejski basenie w Łomży była 35 dni pod respiratorem, 5 misięcy w śpiączne. Proszę wierzyć, będziemy się mollić za Was.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *