STUDENCI NADAL NIE WRÓCĄ NA UCZELNIE. WIEMY DO KIEDY NA PEWNO ZOSTANĄ W DOMU!

Koronawirus atakuje zarówno Polsce jak i cały świat. Codziennie dochodzą do nas informację o kolejnych tysiącach przypadków zakażenia wirusem. W Polsce liczby rosną z dnia na dzień.Miejmy nadzieje, że liczby będą spadać.

Dzisiaj odnotowano 59 nowych przypadków, lecz w Ministerstwo nie podało jeszcze danych z województwa Mazowieckiego, gdzie wykonywane jest najwięcej testów i przyrost tam jest bardzo duży. Możemy spodziewać się dużej ilości nowych zakażeń wieczorem.

Kilka minut temu Ministerstwo ogłosiło 8 nowych przypadków, oto ich wpis:

Mamy 8 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Przypadki dotyczą: 2 osób z woj.dolnośląskiego, 2 osób z woj. łódzkiego i 2 osób z woj. zachodniopomorskiego oraz po 1 osobie z woj. lubelskiego i podkarpackiego. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 692/8 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 692/8 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Studenci nadal zostaną w domu

W związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem koronawirusa w Polsce zostały zamknięte uczelnie. Dzisiaj opublikowane zoztało nowe rozporządzenie przez Jarosława Gowina, które dotyczy właśnie studentów. Do kiedy studenci pozostaną w domu? Co będzie z ich programem nauczania?

Od 26 marca wszystkie uczelnie w Polsce będą funkcjonowały online.

Uczelnie wyższe zamknięte są do 10 kwietnia 2020 roku. Decyzją podjętą przez wicepremiera, ministera Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina, zawieszone zostaje kształcenie na studiach, studiach podyplomowych oraz w innych formach kształcenia na uczelniach nadzorowanych przez MNiSW.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *