RATOWNICY MEDYCZNI ZAMÓWILI KEBABY. NA PARAGONIE CZEKAŁA NA NICH NIESPODZIANKA *WZRUSZAJĄCE*

Ratownicy medyczni stoją teraz na pierwszej linii frontu jeśli chodzi o walkę z koronawiursem (SARS-CoV-2). Są oni narażeni na kontakt z osobami, którzy mogą być zakażeni wirusem. Na szczęście ich praca jest doceniana. Przykładem jest ta historia, Ratownicy podczas przerwy zamówili kebaba w jednym z lokali w Radzyminie w województwie mazowieckim. Podczas odbierania zamówienia wręczony został im paragon, na którym było wybite tylko 9 groszy do zapłaty, oraz krótka wiadomość na paragonie.

Fanpage kebaba na facebooku i zaznaczyli, że ratownicy zamiast zapłaić 90 złotych zapłącili zaledwie 9 groszy. Na paragonie znajdowała się też krótka wiadomość-podziękowania w stronę wszystkich ratowników: “Dzięki was. Ratujcie nasze życie od koronawirus”. Domyślić się można, iż właścicielami kebaba nie są Polacy, lecz jedność i zjednoczenie w tych trudnych chwilach nie płynie tylko ze strony Polaków. To bardzo budujące zachowania!

Internautom bardzo spodobała się taka inicjatywa, oto jeden z komentarzy:

“Obiecuję, że gdy nie będzie już zagrożenia ze strony wirusa, natychmiast wyruszę w podróż w Pana stronę, by nadrobić Pańskie “straty” – można przeczytać w jednym z komentarzy pod postem.

źródło, onet.pl

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *