NAJNOWSZE DANE Z WŁOCH!!! NAJWIĘCEJ ZGONÓW NA ŚWIECIE Z POWODU KORONAWIRUSA [PILNE]!!

Tak jak codziennie około godziny 18 przysyłany jest raport z Włoch na temat najnowszych danych w związku z koronawirusem (SARS-CoV-2).

Niestety i tym razem nie są to optymistyczne wiadomości. Dzisiaj oficjalnie Włochy pobiły w ilości zgonów Chiny.

Oto oficjalne statystyki z ostatnich 24 godzin we Włoszech.

Łącznie 41035 zakażeń – przez 24h doszło nowych 5322, Łącznie 3405 zgonów – przez 24h doszło 427, Łącznie 4440 osób wyzdrowiało – przez ostatnie 24h 415 osób, 2498 osób jest w stanie krytycznym.

Przypomnijmy, że dziś odnotowano 38 nowych zakażeń koronawirusem (SARS-CoV-2) w Polsce. Łącznie to już 325 osób, które zakaziły się wirusem, 5 osób zmarło, a jedna osoba wyzdrowiała.

WAŻNY APEL SANEPIDU:

Łódzki sanepid szuka ludzi, którzy 6 marca (piątek) wieczór przebywały w lokalu “Agrafka” przy ul. Piotrkowskiej 90.

Sanepid apeluje do osób, które wtedy przebywały w lokalu w godzinach od 20 do około północy. Jest to bardzo ważne, ponieważ jak się później okazało kilka osób z tej imprezy pozytywnie przeszły test na obecność koronawirusa. Jeśli byłeś/byłaś bądź jesteś świadkiem i wiesz kto mógł tam przebywać, sanepid prosi o kontakt pod numer tel. 42 253 99 00 lub 600 241 646. Jeśli nie, udostępnij ten artykuł, aby komunikat dotarł do jak największej ilości osób!! PILNE!

Objawy zarażenia koronawirusem:

Kaszel, gorączka, trudności z oddychaniem oraz zapalenie płuc. Wirus ten najbardziej niebezpieczny jest dla osób często chorujących, starszych i z mało odpornym organizmem. – tak przedstawione były objawy zarażenia kilka dni temu, natomiast Xinhua podaje niepokojące informacje od lekarzy ze szpitala z Wuhan. Według ich informacji początkowym objawem zakażenia koronawirusem nie tylko jest gorączka i problemy układu oddechowego, lecz również problemy z układem trawiennym, nerwowym, sercowo-naczyniowym, a nawet problemy okulistyczne.

CO ZROBIĆ BY NIE ZOSTAĆ ZARAŻONYM?

Najważniejszą rzeczą jest częste mycie rąk. Nie dotykajmy twarzy bez ówczesnego umycia dłoni. Zadbajmy o rodziców bądź dziadków. Jeśli możemy, pomóżmy robić im zakupy, aby nie musieli przbywać w dużych skupiskach osóbJeśli władze wprowadzą obostrzenia, stosujmy się do nich.

Bardzo prosimy o udostępnienie, niech dotrze to do jak największej ilości osób!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *