JASNOWIDZ JACKOWSKI PRZEWIDUJE KONIEC PANDEMII. WARSZAWA ZOSTANIE ZAMKNIĘTA? [PILNE]

Polski popularny jasnowidz Jackowski podczas trwania pandemii koronawirusa ma ręce pełne roboty. Ludzie zasypują go pytaniami. Kiedy skończy pandemia koronawirusa i czy Warszawa zostanie zamknięta. Oto najczęstsze pytania. Zapytany przez media w końcu dał nam swoją odpowiedź.

Koronawirus w Azji zrobił tragedię, ale nie zrobił spustoszenia. Tam pandemia się już kończy. My już wiemy, z czym on się wiąże. I na pewno on nie spowoduje żadnego kataklizmu i żadnego końca świata. Oczywiście trzeba zachować środki ostrożności. Przy zwykłej grypie też się trzeba przecież chronić. – odpowiada Jackowski.

Często ludzie dopytują się o to czy Warszawa zostanie zamknięta, i chociaż prezydent zapewnia, że tak się nie stanie, nie wszyscy chcą w to uwierzyć. Jasnowidz Jackowski jednak też jest zdania, że nie będzie takiej potrzeby.

Na pewno będą nas czekać jeszcze obostrzenia i może nawet one się zaostrzą, ale ten wirus niedługo się skończy. Czy stolica zostanie zamknięta? Myślę, że nie. W moim odczuciu koronawirus jest ostrą grypą o ostrym przebiegu i mam takie odczucie, że ani Warszawa, ani żadne duże miasto nie zostaną zamknięte. Ja mam odczucie, że po 10-15 dniach w Polsce zacznie uspokajać się sytuacja. Oczywiście wirus nie zniknie jednego dnia, ale to zacznie opadać i zacznie się uspokajać.

Czy czeka nas kryzys gospodarczy?

Jeżeli sytuacja zacznie się uspokajać w przeciągu dziesięciu-piętnastu dni, to nie czeka nas wielka recesja. Moim zdaniem przez pandemię gospodarczą duże zmiany mogą nastąpić w przemyśle, w górę mogą również pójść podatki. Najbardziej będziemy to odczuwać jesienią i zimą, może to przypominać sytuację z kryzysem w 2008 roku. – dodał jasnowidz.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *