EKSPERT MÓWI ILE BĘDZIE ZACHOROWAŃ W POLSCE I KIEDY LICZBY ZAHAMUJĄ!! [PILNE]!!

Koronawirus atakuje zarówno Polsce jak i cały świat. Codziennie dochodzą do nas informację o kolejnych tysiącach przypadków zakażenia wirusem. W Polsce liczby rosną z dnia na dzień.Miejmy nadzieje, że liczby będą spadać.

Przed chwilą Ministerstwo Zdrowia opublikowało wpis na twitterze, w którym ogłaszają nową liczbę zakażonych koronawirusem (SARS-CoV-2) w Polsce. Liczby naprawde przerażają. Łącznie to już 749 zakażeń koronawirusem w Polsce z czego 8 osób zmarło a jedna wyzdrowiała.

Ekspert zdradza ile będzie zachorowań oraz kiedy liczby zahamują!

9 tysięcy osób. Około tyle osób będzie finalnie zakażonych koronawirusem (SARS-CoV-2) w Polsce. Liczba ta powinna zostać osiągnięta pomiędzy 15 a 20 kwietnia 2020 r. Takie prognozy dochodzą ze spółki ExMetrix, którzy zajmują się prognozowaniem gospodarczym i społecznym. Wtedy właśnie liczby mają wyraźnie przyhamować.

Po 8 kwietnia liczba zachorowań powinna rosnąć wolniej, zaś bardzo wyraźne zahamowanie powinno być widoczne około 15 kwietnia. – Budując model przebiegu epidemii w Polsce – podkreśla specjalista – analizie poddano jej przebieg w krajach, w których COVID-19 rozwinął się już wcześniej – w Chinach, Korei Południowej, Japonii i niektórych krajach europejskich – dodał.

Objawy zarażenia koronawirusem:

Kaszel, gorączka, trudności z oddychaniem oraz zapalenie płuc. Wirus ten najbardziej niebezpieczny jest dla osób często chorujących, starszych i z mało odpornym organizmem. – tak przedstawione były objawy zarażenia kilka dni temu, natomiast Xinhua podaje niepokojące informacje od lekarzy ze szpitala z Wuhan. Według ich informacji początkowym objawem zakażenia koronawirusem nie tylko jest gorączka i problemy układu oddechowego, lecz również problemy z układem trawiennym, nerwowym, sercowo-naczyniowym, a nawet problemy okulistyczne.

CO ZROBIĆ BY NIE ZOSTAĆ ZARAŻONYM?

Najważniejszą rzeczą jest częste mycie rąk. Nie dotykajmy twarzy bez ówczesnego umycia dłoni. Zadbajmy o rodziców bądź dziadków. Jeśli możemy, pomóżmy robić im zakupy, aby nie musieli przbywać w dużych skupiskach osóbJeśli władze wprowadzą obostrzenia, stosujmy się do nich.

Bardzo prosimy o udostępnienie, niech dotrze to do jak największej ilości osób

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *