DONALD TRUMP WPROWADZI STAN WYJĄTKOWY W CAŁYM KRAJU!!!! [PILNE]

Donal Trump – prezydent Stanów Zjednoczonych wprowadzi w całym kraju STAN WYJĄTKOWY. Dzięki tej decyzji uruchomione zostaną większe fundusze federalne na walkę z koronawirusem (SARS-CoV-2). – poinformowała agencja Bloomberga, powołując się na źrodła.

W Stanach Zjednoczonych wirusa SARS-CoV-2 wykryto dotąd u ponad 1,7 tys. osób (41 zmarło).

W Stanach Zjednoczonych nie udaje się wciąż uruchomić większej liczby testów na obecność koronawirusa SARS-CoV-2. Według Centrum Kontroli Chorób w Atlancie (CDC), przebadano dotąd zaledwie 11 tys. próbek.

Objawy zarażenia koronawirusem:

Kaszel, gorączka, trudności z oddychaniem oraz zapalenie płuc. Wirus ten najbardziej niebezpieczny jest dla osób często chorujących, starszych i z mało odpornym organizmem. – tak przedstawione były objawy zarażenia kilka dni temu, natomiast Xinhua podaje niepokojące informacje od lekarzy ze szpitala z Wuhan. Według ich informacji początkowym objawem zakażenia koronawirusem nie tylko jest gorączka i problemy układu oddechowego, lecz również problemy z układem trawiennym, nerwowym, sercowo-naczyniowym, a nawet problemy okulistyczne.

CO ZROBIĆ BY NIE ZOSTAĆ ZARAŻONYM?

Najważniejszą rzeczą jest częste mycie rąk. Nie dotykajmy twarzy bez ówczesnego umycia dłoni. Zadbajmy o rodziców bądź dziadków. Jeśli możemy, pomóżmy robić im zakupy, aby nie musieli przbywać w dużych skupiskach osóbJeśli władze wprowadzą obostrzenia, stosujmy się do nich.

Bardzo prosimy o udostępnienie, niech dotrze to do jak największej ilości osób!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *