ANGELA MERKEL OTRZYMAŁA WYNIKU TESTU NA OBECNOŚĆ KORONAWIRUSA (SARS-CoV-2)!!!

Koronawirus atakuje zarówno Polsce jak i cały świat. Codziennie dochodzą do nas informację o kolejnych tysiącach przypadków zakażenia wirusem. W Polsce liczby rosną z dnia na dzień.Miejmy nadzieje, że liczby będą spadać.

Przed chwilą Ministerstwo Zdrowia opublikowało wpis na twitterze, w którym ogłaszają nową liczbę zakażonych koronawirusem (SARS-CoV-2) w Polsce. Liczby naprawde przerażają. Łącznie to już 749 zakażeń koronawirusem w Polsce z czego 8 osób zmarło a jedna wyzdrowiała.

Angela Merkel otrzymała wyniki testu na obecność koronawirusa!

Kanclerz Angela Merkel została poddana kwarantannie. Wszystko z uwagi na fakt, że koronawirusa wykryto u lekarza, który ją badał. Dzisiaj otrzymała wyniki. Przekazano informację o wynikach przeprowadzonych testów laboratoryjnych. Rzecznik kanclerz poinformował, że Angela Merkel jest zdrowa. Będzie kontynuowała kwarantannę, a w kolejnych dniach podda się następnym testom.

W Niemczech rząd wprowadził specjalne procedury w sprawie walki z koronawirusem (SARS-CoV-2)!

Wczoraj odbyła się telekonferencja, na której wprowadzone zostały nowe zasady przez kanclerz Angele Merkel oraz premierów krajów związkowych. Mianowicie zakazane zostały zgromadzenia, w których występują więcej niż dwie osoby. Nie dotyczy oczywiście to rodzin i osób mieszkających pod jednym dachem.

Zamknięto również wszystkie miejsca do pielęgnacji, tj. kosmetologia, fryzjerstwo. Za złamanie zakazu można dostać karę finansową aż do 25 tysięcy euro!

Objawy zarażenia koronawirusem:

Kaszel, gorączka, trudności z oddychaniem oraz zapalenie płuc. Wirus ten najbardziej niebezpieczny jest dla osób często chorujących, starszych i z mało odpornym organizmem. – tak przedstawione były objawy zarażenia kilka dni temu, natomiast Xinhua podaje niepokojące informacje od lekarzy ze szpitala z Wuhan. Według ich informacji początkowym objawem zakażenia koronawirusem nie tylko jest gorączka i problemy układu oddechowego, lecz również problemy z układem trawiennym, nerwowym, sercowo-naczyniowym, a nawet problemy okulistyczne.

CO ZROBIĆ BY NIE ZOSTAĆ ZARAŻONYM?

Najważniejszą rzeczą jest częste mycie rąk. Nie dotykajmy twarzy bez ówczesnego umycia dłoni. Zadbajmy o rodziców bądź dziadków. Jeśli możemy, pomóżmy robić im zakupy, aby nie musieli przbywać w dużych skupiskach osóbJeśli władze wprowadzą obostrzenia, stosujmy się do nich.

Bardzo prosimy o udostępnienie, niech dotrze to do jak największej ilości osób

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *