Wabi dzieci do aut. POLICJA PROSI O POMOC! Pomóż go złapać!

Policja z Gliwic poszukuje mężczyzny, który usiłował zwabić dzieci do auta, by następnie oferować im pieniądze za dokonanie “innych czynności seksualnych”. Choć do zdarzenia doszło już dość dawno, to zboczeniec nadal pozostaje nieuchwytny. Policjanci opublikowali więc w internecie jego portret pamięciowy.

Mężczyzna o nieustalonej dotąd tożsamości, usiłował popełnić przestępstwo na tle seksualnym.

“Około 30-letni mężczyzna chciał podstępem doprowadzić dziecko do innej czynności seksualnej” – potwierdzają policjanci, którzy opublikowali portret pamięciowy zboczeńca i opisują jego metodę działania

“Mężczyzna ma około 30 lat, jest brunetem. Porusza się samochodem marki volkswagen golf koloru szarego lub srebrnego. Usiłując popełnić przestępstwo nawiązuje kontakt z dziećmi i pyta o drogę. Następnie nalega, żeby dziecko weszło do jego samochodu. Prosi, aby jechać wraz z nim i wskazywać trasę dojazdu do jakiegoś wcześniej obranego celu. Kiedy małoletni znajdzie się już w aucie, nieznajomy proponuje mu wykonanie innych czynności seksualnych w zamian za prezent lub pieniądze” – mówią mundurowi.

Z uzyskanych przez policję informacji wynika, że poszukiwany mężczyzna był widziany w rejonie szkół gimnazjalnych w Pyskowicach.

Osoby, które rozpoznają podejrzanego, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Gliwicach: e-mail: kryminalny@gliwice.ka.policja.gov.pl, telefon całodobowy 32 33 69 255, telefon alarmowy 997. Policjanci gwarantują anonimowość.

Źródło: fakt.pl

Podobne posty

3 Comments

  1. Szukają go już od kilku lat i dalej to nie znaleźli! Co to za policja?! Było już wiele zgłoszeń były nawet rejestrację podawane.

  2. Całe siły policja skupia na interwencjach “nieletni spożywający alkohol” czy “zakłócanie ciszy nocnej”,poważniejsze rzeczy się nie opłacją .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *